Клуб з американського футболу «Вінницькі Вовки» продовжує боротьбу за медалі Суперліги УЛАФ. Наш колектив, який підсилився низкою сильних іноземних легіонерів, прагне цього сезону поборотися за золото чемпіонату України, в боротьбі за яке головним конкурентом є столичні «Кепіталс».

Вчора, 28 червня, «Вінницькі Вовки» в гостях боролися проти «Київських Слов’ян». Попередній недавній матч у Вінниці між цими суперниками завершився із рахунком 43:0. Тож можна було очікувати, що й зараз особливих проблем у нашої команди не буде.

На матч «Вовки» взяли групу черлідерів і вболівальників. У двоповерховий автобус всі помістилися. Тож гучна підтримка нашій команді була гарантована. Водночас й місцевих вболівальників не бракувало – трибуни головної арени Деснянського району столиці були наполовину заповнені.

Гра супроводжувалася роботою якісною коментатора, який не лише розповідав про події на полі, але й нагадував глядачам основні правила американського футболу.

Вже у першій чверті «Вовки» швидко занесли тачдаун і завершили її із рахунком 0:13. В цій частині гри ми побачили нерідкий для американського футболу вихід на поле лікарів швидкої допомоги.  Втім, гравець «Київських Слов’ян» зміг продовжити поєдинок.

Кияни відчайдушно намагалися розмочити рахунок, але захист «Вовків» стояв стіною. В підсумку чергова переконлива перемога нашої команди 36:0. Таким чином вінницькі футболісти продовжують лідирувати у групі і боротися за вихід до плей-офф.

Головний тренер «Вінницьких Вовків», американець Дейл Хеффрон виявився задоволеним результатом, але водночас зауважив, що у цій грі команда розкрила свій потенціал не повною мірою.

Кремезний Анатолій Ковальчук, зріст якого 2,05 метри і вага 130 кг, був захисником в лінії «Вовків».

-Моє завдання – стримати лінію нападу суперників, аби вони не просувалися у наш бік. «Київські Слов’яни» – непростий опонент. Але у «Вовків» нині зіграна команда, яка практикує стримання на лінії розіграшу м’яча. Намагаємося не відходити назад в жодному випадку, – сказав Анатолій Ковальчук.

Капітан захисту «Київських Слов’ян» Андрій Мосягін пояснив, в чому причина великої поразки від нашої команди.

-Перед грою низка наших футболістів випала. А ще під час карантину деякі гравці припинили виступи. Тому нам бракує зіграності. Щодо «Вовків», то ця команда демонструє фантастичні результати. Ще кілька років тому ми обігрували вінничан, вони не вважалися топовим колективом. Зараз це одна із кращих команд України, де багато легіонерів і хороший тренерський склад, – зазначив Андрій Мосягін.

Не менше подій на полі зацікавлювала й дуель черлідерів обох команд. Вінничанки не лише танцювали і показували неординарні акробатичні композицію і трюки, а й вигукували гасла підтримки на адресу футболістів. Особливо глядачам запам’яталося «фірмове» – «В кашу!». Спочатку не всі розуміли, що йдеться про розгром команди-суперниці.

-Я вже вісім років займаюся черліденгом. Сьогодні ми запропонували глядачам свою стандартну програму, яку оновлюємо щосезону. Вона включає до себе вихід команди, презентацію, шоу у великій перерві та короскі виступи під час коротких тайм-аутів, – каже 27-річна капітан черлідерів «Вінницьких Вовків»  Людмила Адамчук.

Як дівчатам під час спеки вдається у танці витримувати понад 2,5 години, допоки йде футбольний матч?

-Коли немає змагань, тренуємося двічі на тиждень. Перед початком сезону та іграми тренування бувають щодня. Ми як місток між гравцями і глядачами, намагаємося створювати якісне шоу у паузах, – додала Людмила Адамчук.

Фелікс ЖАНІН

Джерело: 33kanal.com