Вперше поїхати на змагання та одразу отримати “бронзу” – таке виявилося під силу вінницьким дівчатам із команди підтримки “Вінницьких вовків”. Нещодавно вони повернулися із нагородою з перших своїх професійних змагань – турніру UKRAINIAN BEACH GAMES – 2017.

Цей турнір відбувається у рамках популярного міжнародного музично-спортивного фестивалю Z-Games, що цього року пройшов у Затоці на Одещині. Вінницькі дівчата, котрих на турнірі називали не інакше, як “вовчиці” змагалися нарівні з професійними командами із чирлідингу.

  • У нас просто неймовірні враження! Ми вперше на таких професійних змаганнях – усі наші суперниці займаються у спеціальних школах з чирлідингу. У нас же інший рівень: ми починали свій шлях самі, у нас не зовсім чирлідинг, а все ж група підтримки команди з американського футболу, – ділиться враженнями з VежА капітан вінницької групи підтримки Юлія Андріященко.

Розповіла, що на участь у турнірі було заявлено 8 команд, але на змагання прибули 5. До турніру наші “вовчиці” готувалися трохи більше місяця. Номер спеціально не готували – взяли найкращі моменти із уже існуючих виступів, які показували раніше під час ігор “Вінницьких вовків”.

  • Найскладнішим нашим суперником виявився пісок – ми досі не виступали на такій поверхні. Організатори це помітили – говорили, що бачили це, але відзначили нашу зібраність і непохитність перед перешкодою, – жартома каже Юлія. – Було два виступи – коротка і довга програма. Коли ми повторно виступали у фіналі перед вирішальним голосуванням, то знову показали виступ, який більший був по тривалості, але відкинули кілька елементів, які заважали нам виконувати рухи на піску. Нам казали, що як для першого разу ми взагалі молодці, – згадує Юля.

Також капітан команди додала, що тепер дівчата почнуть тренуватися ще краще і вже планують виступ наступних змагань.

Джерело: vezha.vn