Вінницькі «Вовчиці» знову довели, що є кращими в Україні серед жіночих команд із флаг-футболу. У фіналі Чемпіонату України, який відбувся 6 жовтня у Києві, вони перемогли «Титанід» з Кам’янця-Подільського і здобули перше місце.

Капітан команди «Вовчиць» Катерина Тетерук розповіла, що цього року в Чемпіонаті України з флаг-футболу серед дівчат брало участь всього три команди: «Валькірії» (Дніпро), «Титаніди» (Кам’янець-Подільський) і «Вовчиці» (Вінниця). Ще мали бути «Бульдожки» з Києва, але в останню мить команда відмовилася від участі. Таку малу кількість учасників Катерина Тетерук пояснила тим, що в Україні всього є п’ять чи шість дівочих команд з флаг-футболу.

Так, перемігши кожну із команд в трьох турах Чемпіонату і набравши найбільшу кількість балів, «Вовчиці» автоматично опинилися у фіналі Чемпіонату.

Вже у півфіналі, з рахунком 49:6, право змагатися з «Вовчицями» вирвали «Титаніди», та зрештою, майже з таким рахунком програли їм.

– У фіналі ми перемогли з рахунком 48:6, – розповіла Катерина Тетерук. – Не сказала б, що було важко, але Кам’янець боровся до останнього. Вони занесли нам тачдаун, ось ці шість балів, на останній хвилині гри. Вони дуже добре грають, але може мало досвіду, не знаю… Просто ми багато працювали для цього, і серед усіх трьох команд у нас найбільше досвіду, тому так.

Чемпіонат України серед жіночих команд із флаг-футболу відбувся вчетверте, і вчетверте перемогу здобули вінницькі  «Вовчиці». Відтак, на сьогодні команда є абсолютним чемпіоном України.

Флаг-футбол — різновид американського футболу, а точніше – його безконтактна версія. Мета гри така ж як і в американському футболі – занести м’яч у залікову зону суперника. Основна відмінність – заборонені жорсткі контакти, спортсмени грають без захисної екіпіровки. Замість шоломів та каркасів на поясі гравця прикріплені два прапорці. І якщо в американському футболі для того, щоб зупинити гравця з м’ячем використовується захват (жорсткий контакт), то у флаг-футболі достатньо зірвати з нього прапорець (джерело – uk.wikipedia.org).

Джерело: vezha.vn