Небанальний День Валентина організовує команда з американського футболу «Вінницькі вовки» – запрошує молодь на благодійну акцію з донорства.

Подібна акція від «Вінницьких вовків» вже не вперше. Торік тематична акція з донорства відбулася на  Хелоуін – до Дня всіх святих – «Кривавий понеділок з Вінницькими вовками».  Тоді було зібрано близько 25-ти літрів крові. Перед цим, два роки тому, 15 учасників команди здавали кров для дитячого онковідділення обласної лікарні.

  • Спочатку працівники лікарні були не у захоплені від тематичної благодійності. Зараз же, навпаки, вони чекають чогось подібного з великим задоволенням, – розповідає представник «Вовків» Юлія Андріященко.

Акція відбудеться 14-го лютого в обласній станції з переливання  крові (Пирогова, 48) та буде тривати з 8:00 до 14:00.

Окрім цього, в приміщенні буде розташована тематична фотозона, де можна буде сфотографуватися з гравцями та представниками команди,  розіграш атрибутики «Вінницьких вовків» та місячних абонементів у спортзал.

  • Ціль та мотиви акції такі ж самі, як і в минулий раз – допомогти станції переливання крові та залучити як можна більше молоді до благодійності та донорства, – каже Юлія Андріященко.

Нагадаємо, наприкінці у Вінниці також триватиме 5-денна акція з донорства крові «Допомогти може кожен».

Джерело: vezha.vn