Спортивний клуб гри в американський футбол «Вінницькі Вовки» та команда з черлідингу «Vinnytsia Wolves Cheerleading Team» розпочали набори до дитячих та юніорських команд.

Тренувати команду будуть спеціалісти з США: Бенсон Ентоні та Річардсон Тімоті. Спілкування на тренуваннях ведеться двома мовами: англійською та українською, тож при нагоді діти зможуть підтягнути розмовну англійську мову. Вимоги до гравців: вік 10-12 років та 13-15 років; здача необхідніх нормативів; відсутність протипоказань займатись спортом. Юніорська та дитяча команди будуть приймати участь у всіх змаганнях країни в своїх вікових категоріях. Тренування будуть проходити на стадіоні на кінцевій Вишеньки щовівторка та щочетверга о 18:00. Контактні телефони: +38(063)574-48-41, +38(098)524-38-98 – Євген.

Окрім того, починаючи з 6 вересня команда з черлідингу «Vinnytsia Wolves Cheerleading Team» розпочала набір дівчаток у дитячу секцію віком від 10 до 15 років. На тренуваннях з черлідингу вболівальниць навчать базовим елементам гімнастики, акробатики і танців. Тренування відбуваються в спортзалі «Сенсей» за адресою просп. Коцюбинського, 43 щовівторка та щочетверга о 18:00.

Нагадаємо, головним тренером дорослої команди “Вінницькі Вовки” став 62-річний американський спеціаліст з багаторічним досвідом роботи Гордон Хікс.

Джерело: i-vin.info