“Вінницькі вовки” пройшли у плей-оф чемпіонату України з флаг-футболу серед чоловіків. Натомість юнацька команда “Вінницьких вовків” посіла 3 місце і завершила участь.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці спортивного клубу. Там зазначили, що перший тур чемпіонату України з флаг-футболу серед чоловіків відбувся у суботу, 2 жовтня. Змагання відбулися у Житомирі, й участь у них взяли одразу дві команди: “Вовки-1” (дорослі) та Вовки-2 (гравці юнацької команди).

Результати матчів:
“Бізони” 24-27 “Вовки-1”,
“Вовки-2” 14-19 “Слов’яни”,
“Слов’яни” 12-39 “Вовки-1”,
“Вовки-2” 27-20 “Бізони”,
“Бізони” 18-7 “Слов’яни”,
“Вовки-1” 18-13 “Вовки-2”.

– Таким чином дорослі “Вовки-1” проходять у плей-оф, а “Вовки-2” завершують участь у чемпіонаті, посівши 3 місце в дивізіоні Північ. Дякуємо всім за яскраві та насичені ігри. Рухаємось далі, – повідомили на сторінці клубу. 

Флаг-футбол — різновид американського футболу, а точніше — його безконтактна версія. Мета гри така ж як і в американському футболі — занести м’яч у залікову зону суперника. Основна відмінність — заборонені жорсткі контакти, спортсмени грають без захисної екіпіровки. Замість шоломів та каркасів на поясі гравця прикріплені два прапорці. І якщо в американському футболі для того, щоб зупинити гравця з м’ячем використовується захват (жорсткий контакт), то у флаг-футболі достатньо зірвати з нього прапорець (джерело – uk.wikipedia.org).

Джерело: vezha.ua