Вінницька команда з американського футболу “Вінницькі вовки” оголошують “наймасовіший в історії” набір клуб. Про це повідомляється на офіційному сайті команди.

Наразі “Вовки” шукають дітей та дорослих, які приєднаються до клубу: в якості гравців або черлідерш. Так, хлопцям віком від 9 до 11 років пропонують йти у дитячу секцію, юнакам від 18 років – стати частиною “дорослої зграї”. Також потрібні дівчата від 13 до 16 років у секцію черлідінгу, від 17 років – у команду флаг-футболу.

Як пояснив віце-президент “Вовків” Євген Хомин, дітей до клубу приймають абсолютно всіх, не залежно від фізичних показників: “У такому віці ми з будь-якого хлопця, якщо він має бажання, можемо розвинути сильного спортсмена, направити його в потрібне русло і у футбольному, і у фізичному напрямку. Те ж саме стосується і дівчат-черлідерш”.

Що ж до претендентів у дорослу команду, то в даному випадку шукають юнаків та чоловіків атлетичної статури і хоча б з мінімальним “спортивним минулим”. “За час нашого існування через команду пройшло вже близько 1000 людей і ми розуміємо, на підготовку кожного гравця інколи йде два-три роки, тож ми повинні бачити, що спортсмен має певний потенціал, аби не втрачати даремно час ні наш, ні людини”.

“Зрештою, якщо хлопець має масу від 90 кілограмів, достатньо маневрений і головне – має сильні вольові якості, він боєць за характером – то вже за кілька місяців він може брати участь у матчах”, – розповідає Євген.

На «Кривавий понеділок з Вінницькими вовками» зібрались 50 донорів

За словами віце-президента клубу, наразі до “Вінницьких вовків” приєдналися два американських тренери, один з них, з шестирічним досвідом виступів у змаганнях на європейському рівні обійняв посаду головного тренера “Вовків”. Вже з середини березня відбудуться перші товариські матчі команди, зокрема і у Вінниці.

Більше подробиць для охочих приєднатися до “Вінницьких вовків” – за телефонами 8 063 574 48 41, 8 098 524 38 98. 

Фото Ольги Мірошніченко

Джерело: vezha.vn