Багато батьків хочуть, щоб їхні діти всебічно розвивалися, досягали значних успіхів і були здорові, тому прагнуть записати їх до різноманітних секцій. Однією з таких може стати секція з американського футболу та черліденгу – сучасних, нових та «не заїжджених» для нашого міста видів спорту.

Американський футбол! Про нього чули майже всі, але що це таке і з чим його їдять знає далеко не кожен. Одним із різновидів цього виду спорту є флаг-футбол – спрощений, безконтактний вид. Для нього не потрібен шолом та інше захисне спорядження, а грати може будь-який спортсмен – великий або маленький, високий чи низький. Його розвивають всі європейські федерації американського футболу, як вид спорту, який допомагає гравцям освоїти складні технічні прийоми американського футболу, до автоматизму засвоїти тактичні комбінації, ігрові та рухові навички.

Дівчатам пропонуємо освоїти вид спорту, який поєднує в собі танці, гімнастику та акробатику – черліденг. Черліденг сприяє розвитку танцювальних навичок, пластики та гнучкості, удосконалює  поставу, координацію, роботу м’язів, формує характер, грацію, вміння працювати в команді, якості лідера. Крім того, це прекрасний спосіб для дівчат проводити свій вільний час: у команді однодумців, веселій атмосфері, займаючись енергійним та дуже активним видом діяльності.

Секція з черліденгу – це:

  • незабутні виступи та змагання на найкращих спортивних майданчиках країни;
  • сучасні костюми та яскраві помпони;
  • фотосесії, проекти, зйомки;
  • веселі подорожі, спільні поїздки, нові друзі та багато іншого!

Ці види спорту є доступними для кожного та не потребують особливих капіталовкладень, спеціальних майданчиків чи залів для тренувань. Крім того, відкриття таких секцій – це чудовий спосіб привернути увагу дітей та молоді до здорового способу життя, а також популяризувати спорт в Україні та за її межами.

Саме з цією метою наш клуб бере участь в реалізації чудової ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА. Тиждень тому стартувала програма «ОТГ-фест: молодь в дії», в якій наш клуб бере активну участь! Спеціалісти своєї справи, громадські організації протягом кількох місяців будуть ділитись своїм досвідом, навчати та проводити ознайомчу роботу з різних напрямків.

27 лютого ми вже відвідали Іллінецьку міську об’єднану територіальну громада, де познайомили молодь з флаг-футболом та черліденгом. Було дуже приємно працювати з активними та зацікавленими юнаками і дівчатами. Попереду в нас ще більше 10-ти таких поїздок в інші населені пункти.

Сподіваємось, що відтепер види спорту, які культивуються в нашому клубі, знайдуть своїх прихильників в різних куточках області. І будемо раді, якщо у когось з’явиться ініціатива відкриття таких гуртків на базі своїх населених пунктів чи навчальних закладів. Ми завжди готові прийти на допомогу та поділитися своїм досвідом і знаннями.