“Вінницькі Вовки” перемогли у своєму першому матчі регулярної частини чемпіонату України 2021. Вони здолали львівських “Левів” з мінімальною перевагою і рахунком 6:7.

Як повідомили у спортивному клубі, ця гра з американського футболу була виїзною. Вона відбулася 16 травня у Львові на стадіоні “Сокіл”. Зі слів “Вінницьких Вовків”, ця гра стала для них однією з найважчих та водночас найкращих ігор за всю історію, тож початок сезону видався досить напруженим.

– Наші хлопці ретельно готувались до гри і налаштовувались на те, що це буде нелегкий бій. Однак, обставини складались не найкращим чином і додавали ще більших труднощів. Спершу змінились місце проведення та час гри (гра мала бути на стадіоні “Юність” та розпочатись на дві години раніше). Через 20 хвилин після старту почалась сильна злива та гроза, тому гра була призупинена, – йдеться у прес-релізі спортивного клубу.

– Переломним моментом стала травма основного квотербека команди вже у другому розіграші, й тренерам довелося швидко вносити зміни у комбінації нападу. Однак, все це не зламало бойовий дух нашої команди та бажання йти до кінця. […] За словами гравців, це була одна з найважчих та водночас найкращих ігор за всю історію. Вони не хотіли жодних переносів чи скасувань через погоду, технічної перемоги чи подібного – вони приїхали грати.

Водночас зазначається, що захист “Вінницьких Вовків” був на висоті, й гравці зіграли якнайкраще. Особливо відзначились Леонід Дзиганський, Джамал Ньюмен й Ігор Проценко. Пропустивши лише один тачдаун на початку, вони всю гру утримували натиск суперника й заблокували екстрапоінт і філдгол. Зазначається, що це теж виявилось дуже важливим і зіграло вирішальну роль.

Зрештою “Вінницьким Вовкам” вдалося занести тачдаун, пробити 1-очкову реалізацію та перемогти з мінімально можливою перевагою на чужому полі. Фінальний свисток зафіксував рахунок 6:7 на користь вінничан.

– Я пишаюсь нашими гравцями, бо, враховуючи всі обставини, ми зберегли бойовий дух, проявили витримку, стійкість і бажання перемагати, – зазначив головний тренер команди Дейл Хеффрон. – Також хочу сказати, що вчорашня гра показала всім легіонерам, як нашим, так і львівським, що рівень футболу в Україні дуже високий. Вони не очікували такого і були дуже здивовані.

– Деяким гравцям нашої команди я хочу подякувати за те, що вони змогли замінити гравців, які вибули через травми та відіграти на найвищому рівні і в захисті, і в нападі. Я пишаюсь всіма нашими хлопцями! – підсумував тренер.

“Вінницькі Вовки” повідомили також, що продовжують тренуватись і вже готуються до своєї наступної гри. Вона відбудеться у Вінниці 30 травня на стадіоні “Нива”.

За анонсами можна стежити на фейсбук-сторінці спортивного клубу за ЦИМ посиланням. 

Джерело: vezha.ua