Команда з американського футболу «Вінницькі Вовки» активно розпочала новий спортивний сезон. Дитячо-юнацький склад клубу цього тижня вирушає до Угорщини. Там 9 червня у м. Дьєр відбудеться міжнародний турнір з американського футболу – Győr International American Football Tournament, в якому візьмуть участь вінничани.

Протягом кількох місяців вони активно готувалися до цього змагання, зігравши кілька товариських матчів з командами із Києва та Рівного. Це дало вінничанам змогу виробити ефективну стратегію гри, ліквідувати помилки, виправити слабкі сторони та деякі ігрові моменти. «Вовки» налаштовані дуже рішуче і готові повертатися додому тільки з переможним кубком.
До речі, минулого року 15 наших гравців у складі збірної України взяли участь у міжнародному юнацькому турнірі з американського футболу, який проходив у Відні (Австрія). Тоді хлопці показали себе дуже впевнено і вибороли срібло, поступившись лише господарям поля. Віримо, що цього разу «Вовкам» вдасться відмінно проявити себе і перевершити минулорічний результат.
Поки хлопці підкорюватимуть Угорщину, жіноча команда «VinWolves» 8 червня у Кам’янці-Подільському відстоюватиме свою честь у другому турі чемпіонату УЛАФ з флаг-футболу. Суперниками дівчат стануть київські «Бульдожки», «Титаніди» з Кам’янця-Подільского та «Horses» з Києва. На сьогодні «Вовчиці» є 4-разовими чемпіонами України, а в першому турі чемпіонату-2019 вінничанки стали беззаперечними лідерами.
А вже через тиждень, 16 червня, у Вінниці доросла команда «Вовків» проведе заключну гру основного етапу чемпіонату УЛАФ SUPER LEAGUE 2019. Боротимуться вінничани із київськими «Capitals». Надихнувшись перемогою останнього матчу над ужгородськими «Лісорубами», наші хлопці налаштовані дуже серйозно і готові перемагати знову.

Джерело: 20minut.ua