16 серпня, на площі перед вінницьким Універмагом відбудеться спільний перегляд фільму “The Express”, організований командою з американського футболу “Вінницькі Вовки”. Фільм знятий за мотивом книги про американського футболіста, де розкривається тема расизму та дискримінації у спорті.

Як йдеться у анонсі заходу, у цю п’ятницю “Вінницькі Вовки” запрошують вінничан на спільний перегляд фільму “The Express”. Стрічка розповідатиме про важкий шлях та перепони молодого афроамериканського хлопця, у якого була мрія стати зіркою футболу та зруйнувати всі стереотипи.  Фільм засновано на реальній історії легенди спорту Ерні Девіса.

— Любите кіно просто неба? Отак, коли сидиш собі на пуфі, насолоджуєшся свіжим повітрям, але заодно дивишся захоплюючий фільм і хрумаєш якісь снеки під зоряним небом разом з друзями, — пишуть у анонсі організатори. — У п’ятницю ви матимете таку можливість, оскільки ми організовуємо кінопоказ.

Кіно просто неба з “Вінницькими Вовками” розпочнеться 16 серпня, о 21:00 на площі перед вінницьким Універмагом (площа Гагаріна, 2). Показ безкоштовний, для реєстрації необхідно залишити коментар «я буду з @» на сторінці “Вовків” у інстаграмі або фейсбуці на сторінці заходу ТУТ.

— Першим двадцяти глядачам дістануться м’які крісла-пуфи. Буде хороша атмосфера! — обіцяють організатори.

Як ми писали раніше, на початку серпня “Вінницькі Вовки” влаштували першу у Вінниці еко-акцію “Плогінг по-вінницьки”, під час якої вдалося зібрати тонну сміття. Також, нещодавно команда “Вовків” отримала нового тренера з Америки Дейла Хеффрона, який раніше вже тренував команду, але за станом здоров’я змушений був покинути Україну.

Джерело: vezha.vn