У м. Дніпро відбувся цікавий матч чвертьфіналу чемпіонату України із американського футболу. Команда «Вінницькі Вовки» спромоглася здолати «Азовських Дельфінів» з Маріуполя та вийти до наступного етапу змагань, повідомляє Vlasno.info.

Суха перемога дорослих «Вовків»

Незважаючи на довгу та нелегку дорогу до місця призначення, наші спортсмени показали яскраву та насичену гру. І в результаті перемогли «Азовських Дельфінів» із рахунком 18:0. «Таким чином «Вовки» потрапили до четвірки найсильніших команд України і вийшли до півфіналу чемпіонату України. Вже скоро стануть відомі деталі наступного надважливого етапу змагань для вінницької команди», – сказав віце-президент «Вінницьких Вовків» Євген Хомин.

Бойова нічия юнацьких команд

Також днем раніше в Маріуполі відбулась одна з найяскравіших ігор сезону дитячо-юнацької ліги американського футболу між «Вінницькими Вовками» та «Азовськими Дельфінами» (у віковій категорії U-17). Гра почалась за несподіваної переваги «Дельфінів». Однак згодом рахунок зрівнявся і тримався стабільним до кінця гри. Фінальний свисток зафіксував результат 36:36.

“Матч видався надзвичайно емоційним та напруженим. Наші хлопці з останніх сил билися за кожний тачдаун та показали хорошу гру”, – прокоментував Євген Хомин.   

Джерело: vlasno.info