Перед початком сезону клуб з американського футболу «Вінницькі Вовки» підсилився сімома легіонерами. Новачки прибули з Великої Британії, США, Канади і Німеччини. Такої кількості запрошених іноземних гравців наразі не має жодна команда з американського футболу в Україні, повідомляє видання «Вінницька Арена».

У команді розповідають, що через коронакризу у багатьох країнах світу американський футбол переживає не найкращі часи, а тому іноземці радо сприйняли запрошення від тренера «Вовків» – американського фахівці Дейла Хеффрона.

«В Німеччині, у Великій Британії, США, Мексиці через карантинні обмежені скасували майже всі спортивні змагання, за виключенням деяких олімпійських видів спорту. Тому легіонери на запрошення Дейла Хеффрона цього року легко погоджуються грати в Україну. Іноземці матимуть у нас потрібну їм ігрову практику. Водночас вони прийматимуть участь у наших тренуваннях, як наставники захисту, нападу, спецкоманд «Вовків», юнацької і дитячої команд», – повідомив один із граючих тренерів «Вінницьких Вовків» Сергій Перегончук.

В Суперлізі чемпіонату України, де за підтримки компанії KNESS стартують «Вовки», зареєструвалися вісім команд. Вона поділена на два дивізіони за географічним принципом – Захід і Схід. В Західній групі, окрім «Вовків» і «Левів», гратимуть ще столичні клуби «Слов’яни» і «Патріоти».

«Майже команди Суперіліги і вищої ліги цього року збираються підсилювати склад іноземними легіонерами. Тому нинішній чемпіонат України, як очікується, буде найсильнішим в історії. Водночас прагнемо поборотися у ньому для початку за вихід у плей-офф, в подальшому – за участь у фіналі» – додав Сергій Перегончук.

Свій перший матч у новому складі «Вовки» зіграють вже 16 травня у Львові. Суперниками вінничан стануть місцеві «Леви».

Імена новачків поки що залишаються у таємниці. Презентація  легіонерів відбудеться завтра, 14 травня.

Джерело: vinnitsaok.com.ua