Місто Вінниця

Вінниця – місто щасливих людей.

Наше прекрасне місто було засноване в 1363 році як форпост на межі поселень українців та дикого поля на перехресті економічних, соціальних і геополітичних меридіанів України.

Місто є одним з найпривабливіших в Україні місць для інвестування, з промисловим і високим науковим та людським потенціалом.

Вінниця – прекрасне сучасне місто, де приємно жити, відпочивати, гуляти та насолоджуватись життям. За останні роки вона перетворилась, помолодшала, оновилася і стала схожа на сучасне європейське місто. Гарна, привітна, затишна, вона чудово поєднує в собі стиль сучасних будівель і величність історичних пам’яток. Вінниця завжди наповнена подіями – жива, гостинна, привітна і щедра!

Місто відоме як освітній і медичний центр, а також як культурна столиця Поділля. Головною визначною пам’яткою міста є сквер з Водонапірною вежею та найбільший в Україні музичний фонтан. Фонтан розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. За роки свого існування набережна «Рошен» зустріла чимало туристів з усіх куточків України.

Вінницький транспорт ставиться у приклад багатьом містам України. Транспорт – це є особливість міста! В основному лінії обслуговуються комфортабельними швейцарськими трамваями.

За підсумками цьогорічного Форуму європейської ініціативи CIVITAS, Вінниця потрапила до вісімки найбільш передових міст Європи та отримала престижну нагороду за модернізації міського громадського транспорту, зокрема впровадження унікальної практики модернізації трамваїв з власним брендом VinWay.

Сучасна Вінниця постійно зростає, стає красивішою. У нових економічних, соціальних і культурних умовах вона продовжує поступово розвиватись як промисловий та адміністративний центр області, органічно пов’язаний з іншими регіонами країни.

Ми пишаємось тим, що ми вінничани і живемо в такому прекрасному місті як Вінния!