Вінницький клуб американського футболу «Вінницькі вовки» оголосив набір новачків на заняття флаг-футболом.


Це безконтактний різновид цього олімпійського виду спорту.

За словами тренерів, набір до команд буде проходити на стадіоні школи №35 лише чотири дні. Зокрема, 12 і 14 березня — о 18.30; 16 і 17 березня — о 9. 30. Юним флаг-футболістам у нагоді стануть швидкість і спритність. Жодних обмежень за вагою і зростом немає. Адже до команд потрібні гравці різних амплуа, із різними фізичними параметрами.

—Приймаємо хлопчиків і дівчаток, починаючи із дев’яти років. Тренування до осені проходитимуть на стадіоні школи № 35. Новачків віком від 17 років направляємо до дорослої команди. Чоловіки і жінки тренуються на стадіоні в один час, але в різних групах, — прокоментував головний тренер з флаг-футболу «Вінницьких вовків» Євген Хомин.

Він нагадав, що у вінницьких спортсменів у флаг-футболі є чималі перспективи. По-перше, це участь в чемпіонатах України. По-друге, цікаві виїзди на закордонні змагання.

—Цього року ми двічі плануємо виїхати за кордон на змагання із дитячою командою. Дорослі футболісти мають перспективи участі в Олімпійських іграх. І це найважливіше. Ми готуємо олімпійський резерв, — додав Євген Хомин.

Нагадаємо, що після широкомасштабного вторгнення росії в Україні призупинили культивувати американський футбол. Розвивається лише його різновид флаг-футбол.

Джерело: vn.20minut.ua