Кілька годин тому, в самому серці Львова, на стадіоні «Сокіл», завершився неймовірний фінал українського чемпіонату з флаг-футболу. У цьому захоплюючому турнірі наша команда, вінницькі «Вовки», продемонструвала неймовірну гру та здобула ПЕРЕМОГУ у фіналі, обігравши львівських «Левів» з рахунком 21:36.

Це вже друге чемпіонство для нашої команди. У 2021 році ми вперше стали найкращими, а через два роки ми зуміли повторити цей неймовірний досягнення. Це свідчить про нашу впевненість, працездатність та постійне зростання у світі флаг-футболу.

В ході цього чемпіонату ми зустрілися з найсильнішими командами країни та показали нашу вміння та волю до перемоги. Кожен матч був справжнім еталоном спортивної напруги та емоцій. Ми хочемо висловити щиру вдячність всім командам, з якими нам пощастило змагатися в цьому чудовому турнірі.

Також, не можемо не зазначити нашу глибоку подяку військовим, особливо хлопцям з нашої команди, які не лише захищають нашу Батьківщину, але й надають можливість нам грати та розвиватися у флаг-футболі. Ваша сила та мужність надихають нас на нові досягнення.

Також, хочемо висловити щирі подяки Вінницькій міській раді та Комітету по фізичній культурі та спорту ВМР за постійну підтримку та допомогу, яку ми отримали в процесі підготовки до цього важливого змагання. Ваша підтримка була надзвичайно цінною для нас.

Наша перемога – це не лише досягнення нашої команди, а й спільний успіх усіх вінничан. Ми горді, що можемо представляти наше місто на найвищому рівні. І ми покладаємося на вашу подальшу підтримку та віру у нас. Разом ми досягнемо ще більшого!

Вітаємо команду «Вовки» з заслуженою перемогою та бажаємо подальших успіхів у світі флаг-футболу. Ви – справжні чемпіони! 💪🏆