Побачення з «Вінницьким вовками» у центрі переливання крові на День святого Валентина – саме таку благодійну акцію організувала місцева команда з американського футболу.

Близько 12:00 на вінницькій станції переливання крові було вже не так людно, як з самого ранку.

  • Великий ажіотаж був з 8 години і приблизно до 10 ранку, коли люди перед роботою або навчанням забігали до нас та здавали кров, а також фотографувались з футболістами та черлідершами. На той момент до нашої акції долучилось  30 людей, – розповідає представник команди Юлія Андріященко.

Гравець «Вінницьких вовків», Сергій здає кров вже вп’яте, але з командою вперше.

  • Приємно, що за мінімум зусиль робиш добру справу. Кожен може бути донором і допомагати людям, – каже хлопець.

А тим часом біля кабінету, де приймають кров утворилась черга з п’яти людей. Вінничанин Олександр з подивом сприйняв те, що сьогодні проходить якась тематична акція. Він просто прийшов на Пирогова, 48 у якості звичайного донора. І таких людей вистачає.

Вікторія Івацко, завідувач відділом комплектації крові розповідає, що сьогодні зареєструвалось  90 донорів, що є рекордом станції за останній місяць.

  •   Це чудовий показник. В звичайний день буває 30 донорів, а буває і 50-70. Якщо завжди буде такий ажіотаж – це буде просто неймовірно, адже у нас завжди є потреба у крові та плазмі, – розповідає пані Вікторія.

Організатори вважають акцію вдалою, а працівники лікарні у свою чергу вітають подібні заходи та закликають молодь та активних винничан до донорства.

Як і анонсувалось раніше,  сьогодні  відбудеться розіграш клубної атрибутики та місячних абонементів до спортивної залі від «Вовків».

  • Кожному учаснику давали “валентинку” з номерком в обмін на контактні дані. Сам же розіграш відбудеться онлайн в кінці дня, – розповідає Юлія.

Фото Ольги Мірошниченко

Джерело: vezha.vn