Вінничани, які хочуть навчитися грати у американський футбол, можуть взяти уроки безкоштовно і у справжніх фахівців
Вінничани, які хочуть навчитися грати у американський футбол, можуть взяти уроки безкоштовно і у справжніх фахівців.
Команда Вищої ліги України з цього виду спорту “Вінницькі Вовки” почне тренувати бажаючих у квітні. Та слід пам’ятати, що контактний та силовий американський футбол має певні вимоги до спортсменів. На тренування прийматимуть чоловіків від 16 років, вагою не менше 75 кілограм.
— У нашому виді спорту вага має велике значення. Потужного спортсмена важко звалити з ніг та й забрати м’яч у нього не просто. Але звісно, швидкий, рухливий футболіст у нападі теж буде дуже корисним, – говорить граючий президент клубу Олександр Білоконь.
Для дівчат теж знайдеться місце на тренуваннях. Вони матимуть можливість виступати за жіночу команду з флаг-футболу “Вінницькі Вовчиці”. Флаг-футбол не обмежує спортсменів у вазі та фізичній силі. Тож дівчата теж можуть грати в нього. Та все ж основна цільова аудиторія тренерів — фізично розвинені чоловіки.
— Ми домовились з дирекцією Вінницького національного технічного університету аби проводити тренування для бажаючих на стадіоні “Олімп”. Хлопців, які гарно покажуть себе на тренуваннях, ми заграватимемо за основний склад, – говорить Олександр Білоконь.
У минулому чемпіонаті наші “американські футболісти” зайняли п’яте місце. Також у матчі всіх зірок Вищої Ліги України було найбільше представників вінницької команди. То ж наші хлопці мають перспективи у наступному чемпіонаті, який почнеться у квітні цього року.

Джерело: vlasno.info