У неділю, 30 травня, відбудеться перша домашня гра команди з американського футболу «Вінницькі вовки». Матч відбудеться в рамках чемпіонату України 2021.

Противниками «Вовків» стануть київські «Патріоти»

Вінницька команда з американського футболу анонсує перший домашній матч після тривалої карантинної перерви. Гра відбудеться у Вінниці в неділю, 30 травня, о 16:00 на стадіоні «Нива» (вул. Петра Запорожця, 5)

— Нарешті за таку довгу карантинну перерву ми можемо анонсувати наш перший домашній матч і запросити вас, дорогі вболівальники, прийти та підтримати нас. Це буде серйозний і напружений бій, тому ми дуже розраховуємо на підтримку рідного міста, — зазначають представники клубу.

Зараз «Вовки» наполегливо готуються до гри, удосконалюють тактики нападу та захисту, працюють над помилками. А дівчата з групи підтримки готують для всіх присутніх яскраву танцювальну програму.

— Під час гри працюватиме коментатор, який буде пояснювати основні моменти матчу. Тому на трибунах знайдеться місце для всіх вболівальників: палких фанів американського футболу і тих, хто тільки знайомиться з цим видовищним та унікальним видом спорту, — додають «Вінницькі вовки».

Нагадаємо, що склад команди підсилили семеро іноземних легіонерів — спортсмени з Європи, Канади та США. Разом вони вже дебютували в чемпіонаті України 2021. Матч відбувся 16 травня у Львові. Вінницькі вовки перемогли місцевих «Левів» з рахунком 6-7.

Організатори зазначають, що вартість вхідного квитка складає 50 грн. А вхід на трибуни можливий лише за наявності захисної маски.

Джерело: vn.20minut.ua