Щороку, традиційно в середині травня, Вінниця відзначає День Європи. Цьогоріч масштабне святкування відбудеться 18 травня, участь у ньому візьмуть чирлідери спортивного клубу «Вінницькі Вовки».

Комітет з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради готує масштабну локацію та грандіозну шоу-програму, основою якої стане ряд яскравих та запальних виступів від «Wolves Junior Cheerleaders». Дівчата готують низку хореографічних, акробатичних та гімнастичних номерів, якими вражатимуть вінничан та гостей на центральній вулиці міста.

На глядачів чекає справжній танцювальний чирлідерський флеш-моб, цікавий майстер-клас, море гарних емоцій та яскравих вражень, а також унікальна можливість долучитися до команди та спробувати себе у новому захопливому виді спорту. Крім того, кожен охочий зможе зробити пам’ятне фото з чирлідерськими атрибутами на тематичних спортивних фотозонах.

Нагадаємо, що цього року «Wolves Junior Cheerleaders» отримали звання чемпіонів України. І тепер дівчата готові своїм виступом додати позитиву та яскравих емоцій усім, хто долучиться до святкування Дня Європи.

Танцювальне шоу розпочнеться 18 травня о 14:00 на вулиці Соборній (район кінотеатру ім. Коцюбинського). Прийдіть та підтримайте наших талановитих красунь і станьте частиною грандіозного та незабутнього свята!