Турнір “Adria Bowl Trophy Ladies” є третьою за величиною подією у світі флаг-футболу , зазначив Хомин.

“Вони вперше брали участь у такому турнірі, але змогли перемогти, обігравши при цьому чемпіонок Італії та Австрії, чим здивували і надихнули українську спільноту американського футболу”, — поділився враженнями Євген Хомин.

Нагорода чемпіонату Європи з флаг-футболу “Adria Bowl Trophy Ladies”. Суспільне Вінниця

Капітан команди “Вінницькі вовчиці” Катерина Тетерук зізналася, що команда не очікувала на перемогу.

“Ми приїхали, я розраховувала на призи, думала потрапимо в четвірку найкращих. Але на перше місце ніхто не очікував. Було дуже тяжко морально, фізично. Ми на фінал виходили з останніх сил, в нас відкрилось п’яте, мабуть, дихання. Тому ми достойно представили Україну”, — підкреслила Тетерук.

Тренування жіночої команди з флаг-футболу “Вінницькі вовчиці”. Суспільне Вінниця

Перемога у Хорватії стала не лише тріумфом команди, але й особистим досягненням для багатьох гравчинь. 28-річна Катерина Щерба, яка під час змагань зламала мізинець, здобула титул найкращої гравчині турніру.

“Було шість ігор, на третій грі зламала мізинець. Лікар вставила палець і я грала далі. Коли ми дібрались до фінальної гри, ми зрозуміли — все або нічого. В нас вже було 2 місце і нам залишалось лише одне, це або ми виграємо, або ми залишаємось на другому місці. І ми перемогли…”, — розповіла спортсменка.

“Я в захваті, мені дуже подобається, що я саме в цій команді. Я досі не вірю в те, що ми виграли. Після кожного турніру, особливо після цього, я набираюсь натхнення, буду ще більше працювати над собою”, — поділилася емоціями Катерина Коваль.

Тренування жіночої команди з флаг-футболу “Вінницькі вовчиці”. Суспільне Вінниця

“Вінницькі вовчиці” тренуються п’ять разів на тиждень і вже готуються до наступних змагань — міжнародного турніру з флаг-футболу, який відбудеться у липні в Словенії.

Джерело: suspilne.media