З нагоди дня міста спортивний клуб “Вінницькі вовки” влаштує для всіх охочих “American Sport Quest”. Подія відбуватиметься на стадіоні Центрального парку вже цієї суботи, 14 вересня.

Як розповів у коментарі Vежі віцепрезидент клубу Євген Хомин, буде кілька типів квестів. Для дівчат і жінок передбачено дві локації: флаг-футбол та чирлідинг. На першій їм буде потрібно впіймати м’яч, пробігти драбинкою та зірвати прапорці. У випадку з чирлідингом учасницям потрібно буде виконати підтримку або ж сформувати піраміду.

Для хлопців та чоловіків діятимуть локації, пов’язані з американським футболом та лакросом.

– На локації з лакросом вони мають закинути у ворота декілька м’ячів, там буде стояти воротар, який зробить завдання досить складним. М’яч треба буде пронести у ключці. Потім йдуть на американський футбол, там треба зловити м’яч, пробігти невелику смугу перешкод та збити грушу, – розповідає Євген.

Далі учасники та учасниці мають засмажити маршмелоу. Для цього їм потрібно буде знайти мангал за межами ігрового поля. Виконавши це завдання, вони мають знайти тренера команди “Вовків” Дейла Хеффрона і дізнатись в нього кодове слово. З цим словом потрібно повернутись на стадіон та зробити селфі камерою на 360 градусів з “Вовками”.

На кожній з локацій учасницям та учасникам пропонуватимуть відповідне екіпірування, аби вони могли краще відчути конкретний вид спорту. Також, щогодини на стадіоні відбуватимуться виступи команд чирлідерок.

“American Sport Quest” розпочнеться о 14:00 на стадіоні Центрального міського парку і триватиме до 17:00.

Джерело: vezha.vn.ua