“Вінницькі Вовки” отримали майстер-клас від столичних футболістів У День міста, 11 вересня, на стадіоні Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького відбувся товариський поєдинок з американського футболу. «Вінницькі вовки» грали проти бронзового призеру чемпіонату України – столичної команди «Київські Слов’яни».

– Ця товариська гра була організована для того, щоб, у першу чергу, показати жителям нашого міста, що у Вінниці, незважаючи на всі труднощі, американський футбол існує, – розповідає капітан «Вінницьких Вовків» Олександр Білоконь.

– Звичайно, не задоволені результатом гри. Та нам протистояла команда, яка за своїми плечима має досвід виступів на національній і міжнародній арені. До того ж наша команда лише два тижні тренується. У матчі дали можливість зіграти молодим гравцям, котрі отримали неоцінений досвід.

Результативна атака вінничан

Вінничанам першими занесли м’яч у зону тачдауна (зона тачдауна – залікова зона суперника, занесення м’яча у яку приносить команді шість очок і право розпочати атаку, результативне завершення котрої рахується одним або двома додатковими очками – авт.). А реалізація «Вінницьких Вовків» завершилася невдало. Два тачдауна “Київських Словян” Поступово столичні футболісти пригасили кураж нашої команди. Наприкінці першої чверті матчу рахунок став рівним 6:6 – «Київські Слов’яни» з четвертої спроби занесли м’яч у зону тачдауна.
У другій п’ятнадцятихвилинці майстерність суперників «Вінницьких Вовків» принесла свої плоди у вигляді другого тачдауна. На перерву гравці обох команд пішли за рахунку 12:6 на користь киян. Атака з максимальним результатом У третій чверті одна із атак «Київських Слов’ян» завершилася максимальним здобуттям очок. Після занесення м’яча до залікової зони, бронзові призери чемпіонату України здобули додаткові два очки. Перевага киян збільшилася до 14 пунктів. Незважаючи на солідний відрив у рахунку, вінницькі футболісти з азартом та імпровізацією грали до останніх секунд.

Кожен прохід «Вінницьких Вовків» супроводжувався оплесками нечисленних глядачі, котрі сонячного суботнього дня завітали на стадіон Центрального парку ім. Горького. Поки вболівальники вигукували: «Вінниця! Вінниця! Вінниця!», столичні футболісти вчетверте занесли м’яч до зони тачдауна і тим самим поставили фінальну крапку у матчі – 26:6.

Довідка

Команда «Вінницькі Вовки» заснована у 1996 році Олегом Фіміним та Ігорем Авдєєвим. За час свого існування команда займала такі призові місця:
1997 рік – бронзові призери чемпіонату України з американського футболу.
1998 рік – друге місце у зимовому чемпіонаті України з американського футболу
2000, 2001 роки – бронзові призери чемпіонату України з арена боулу. У
2002 році команда подала заявку на участь у Чемпіонаті України, але через фінансові труднощі припинила свої виступи, зігравши лише одну гру.
2007 – став роком відродження нашої команди.
Досягнення «Вінницьких Вовків» за три останні роки:
– четверте місце з арена боулу.
– чемпіони України з флаг-футболу.
– друге місце на турнірі «ODESSA BOWL 2010».
– друге місце у турнірі з флаг-футболу «Кубок Житомира-2010».

Джерело: 20minut.ua