Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області організувало спортивний захід «Do like Olympians», який відбувся на базі комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа із складно-координаційних видів спорту».

Головним гостем заходу став майстер спорту України з акробатики, фахівець з розвитку фізичної культури і спорту обласного відділення Володимир Голяк. Під його керівництвом та енергією учасники заходу отримали неймовірні враження та нові практичні навички.

Учасниками заходу стали черлідерки спортивного клубу «Вінницькі Вовки» віком від 10 до 12 років. Вони з ентузіазмом та зацікавленістю взяли участь у всіх активностях, які підготував для них Володимир.

Захід розпочався з веселої руханки. Володимир провів майстер-клас із акробатики, де діти освоїли нові фізичні вправи. Кожен учасник заходу не лише отримав цінний досвід та знання у сфері акробатики, але й насолодився позитивними емоціями та відчув себе частиною великої спортивної родини.

«Цей день був для нас надзвичайним! Ми вивчили багато нового та насолоджувалися кожною миттю. Дякуємо Національному олімпійському комітету за такий чудовий захід!» – поділилася враженнями одна з учасниць заходу, Софія Козюкова.