15 липня 2023 року в місті Львів на стадіоні «Сокіл» відбувся Чемпіонат України з флаг-футболу. У цьому захоплюючому турнірі команда «Вовки» з Вінниці здобула звання чемпіонів України. Змагання були організовані під егідою ULAF (Українська Ліга Американського Футболу).

У цьому річному регулярному чемпіонаті взяли участь дев’ять команд. У фінальному турі змагалися чотири найсильніші команди регулярного сезону: «Леви» з Львова, «Вовки» з Вінниці, «Орли» з Здолбунова (Рівненська область) та «Шершні» з Івано-Франківська. Згідно з Регламентом, перша команда регулярного чемпіонату, «Леви», зустрічалася з четвертою командою, «Шершнями», а «Вовки» в півфіналі змагалися з «Орлами». У матчі за «бронзу» команда з Здолбунова перемогла івано-франківських «Шершнів» з рахунком 51:33. Варто зазначити, що «Шершні» єдині в фінальній пулі, де поряд з чоловіками грають дівчата. У фіналі за чемпіонство львів’яни недооцінили вінничан і поступилися з рахунком 21:36.

Подяка Evgeny Kraws за фотозвіт

Організатори фінального турніру висловлюють свою подяку Збройним Силам України за можливість проведення чемпіонату.

Флаг-футбол є різновидом американського футболу, безконтактною версією гри. Основна мета гри полягає в тому, щоб занести м’яч у залікову зону суперника. Однак, у флаг-футболі заборонені жорсткі контакти, і гравці грають без захисної екіпіровки. Замість шоломів та каркасів на поясі гравця прикріплені дві стрічки-прапорці. Щоб зупинити гравця з м’ячем, необхідно зірвати з нього прапорець. Флаг-футбол популярний серед дітей і дорослих, і він розвивається у багатьох країнах, включаючи Європу. Цей вид спорту допомагає освоїти складні технічні прийоми американського футболу, навчитися тактичним комбінаціям, розвивати групові навички та рухову координацію.