“Вінницькі Вовки” обіграли “Левів” з рахунком 25:11

Леви

Західний дивізіон 12.06.2017 - 17:53
Вінниця

Резюме

11 травня у принциповому матчі “Вінницькі Вовки” перемогли команду “Леви” зі Львова.

Обидві команди були налаштовані лише на перемогу, оскільки, в цьому сезоні УЛАФ вони йшли без поразок.

З першої чверті гра нападу у вінничан не клеїлась і майже всі пасові комбінації не проходили, але захист надійно тримав оборону, тому львів’янам не вдавалось відкрити рахунок. Вже ближче до середини першої чверті “Вінницькі Вовки” на ретюрні після пробитого панту “Левами” відкривають рахунок. Далі “Вовки” занесли ще один пасовий тачдаун та реалізацію.

Друга чверть теж пройшла за невеликої, але переваги “Вінницьких Вовків” на полі. Чудово грав напад і зумів заробити до свистка на перерву ще один тачдаун. Під самий кінець другої чверті “Левам” майже вдалось занести тачдаун, але “Вовки” зупинили їх натиск під своєю заліковою зоною. Перша половина закінчилась з рахунком 19:0.

У перерві на глядачів чекав виступ груп підтримки обох команд, а також розіграш призів від спонсора нашого клубу спортзалу CrossFit Vinnytsia. Дівчата змагались у вправі бурпі, а хлопці у віджиманні.

Після перерви, стало помітно, що господарі поля втомились, а гості у свою чергу почали більш активніше атакувати. “Леви” відкрили рахунок після перерви вдалим тачдаун та реалізацією, на що “Вовки” відповіли ще одним тачдауном.

У четвертій чверті, коли сили вже покидали гравців, відбувся справжній бій – кожна з команд, розуміла, що здаватись не можна і боролась до кінця. “Леви” підійшовши до залікової зони “Вовків” пробили вдалий філд-гол. Після того було 3 надзвичайні зміни володіння м’ячем, фамбли, перехоплення, загалом дуже емоційне закінчення матчу! Фінальний свисток зафіксував рахунок 25:11 на користь “Вінницьких Вовків”.

Після гри, традиційно, були розіграні призи від CrossFit Vinnytsia, а також відбулась фотосесія з гравцями, черлідерами усіх вболівальників!

Висловлюємо подяку “Левам” за достойну гру, нашим і львівським черлідерам за підтримку команд і чудове шоу у перерві, вболівальникам за шалену підтримку, а також нашим спонсорам: компанії Win Interactive, спортзалу CrossFit Vinnytsia, школі іноземних мов Wizard, гіпермаркету “Грош”, радіо “Такт” та газеті “Місто”!

Наступну гру “Вінницькі Вовки” проведуть 2 липня на виїзді у місті Харків проти місцевих “Атлантів”.  Турнірну таблицю нашого дивізіону ви можете знайти за цим посиланням.

Фотограф: Ольга Мірошниченко