«Львівські Леви» (Lviv Lions) – клуб американського футболу з міста Львів. Командні кольори: зелений, чорний та жовтий.

У 2010 році почалось формування команди. Був обраний тренер команди з фізичної підготовки – Юрій Слива та розпочато проведення перших тренувань за участю 10-ти гравців (індивідуальна робота над позиціями).

На початку 2012 року було зіграно перший офіційний матч з Рівненською командою «Монархи». Після цікавого та корисного першого досвіду, команда прийняла рішення виходити за межі напіваматорського футболу, та переходити на інший рівень. Вироблено та реформовано систему тренувань. Восени відбулась зустріч з наступним опонентом «Левів», що переросла у «Кубок Львова» з американського футболу, в якому взяли участь такі відомі в Україні команди як «Вінницькі вовки» та «Ужгородські Лісоруби». «Леви» відчули і смак поразки і перемог, зайнявши друге місце.

В кінці 2012 року делегація «Левів» відвідала щорічні збори Федерації Американського Футболу України в місті Київ, таким чином молода команда заявила про своє існування та про серйозність своїх намірів.

На початку 2013 року команда офіційно зареєструвалась. Також було проведено переговори з Федерацією Американського Футболу України і «Леви» отримали можливість взяти участь у Першій Лізі.

У сезоні 2013 «Леви» здобули 4 місце, вийшовши на фінальний матч за 3 місце незважаючи на травми 55% основного складу команди.

У 2014 році головним тренером команди стає професійний тренер з США Джош Лансфорд. Офіційним спонсором команди стає компанія Tickets.ua. Партнером команди стає фітнес клуб «Форма».

За сезон 2014 «Леви» не програли жодної домашньої гри та здобули 2-ге місце в Першій Лізі Чемпіонату України.

18 квітня 2015 року відбулась перша гра «Львівських Левів» в рамках Вищої Ліги Чемпіонату України з американського футболу.

У 2018 році в рамках Української Ліги Американського Футболу ULAF у Конференції А зайняли перше місце у групі, набравши у підсумку 16 залікових балів та з різницею у 216 набраних залікових балів проти 66 пропущених, зайняли перше місце у конференції А, тим самим забезпечили собі вихід у стикові півфінальні матчі на вибування та домашнє місце проведення півфінального матчу у м. Львів, але через технічну поразку, спричинену відмовою «Вікінгів» (Миколаїв) від участі у півфіналі, «Леви» достроково вийшли у фінал де зіграли з київськими «Патріотами» у рідному місті – Львів . Матч закінчився поразкою Левів 6-44 на користь Патріотів. Леви завоювали срібло Чемпіонату України 2018 року.

Після закінчення сезону 2018 головний тренер команди – Роман Ткач – залишив клуб через позицію клубу стосовно результату виступу команди за підсумками сезону. Також вибули зі складу команди декілька гравців. По закінченню чемпіонату України, львів’яни взяли участь у міжнародному турнірі з флаг-футболу Sentinels Open 2018 що відбувся у місті Кишинів (Молдова), зайнявши четверте місце на турнірі. Новим тренером команди став турецький спеціаліст Ердал Бірінджі (Erdal Birinci).

У 2019 в рамках підготовки до основного турніру Української Ліги Американського Футболу ULAF Леви зіграли товариську гру з командою «Bears» (Перемишль, Польща). Галичани перемогли з рахунком 14-0. Вийшли в стадію плей-офф з другого місця Західного дивізіону Української Ліги Американського Футболу ULAF 2019.

30 червня 2019 року у чвертьфіналі чемпіонату України Леви поступилися давнім суперникам – «Лісорубам» (Ужгород) з рахунком 12-28 та достроково зняли з себе повноваження діючого срібного призера Української Ліги Американського Футболу ULAF. По закінченню чемпіонату України, львів’яни вже традиційно взяли участь у міжнародному турнірі з флаг-футболу Sentinels Open 2019 що відбувся у місті Молдова Кишинів (Молдова). Участь у турнірі брали команди з України, Румунії, Молдови. На цей раз галичани підкорили своєю грою нову вершину та зайняли перше місце на турнірі.

15 січня 2020 на офіційній сторінці Facebook команда повідомила про припинення співпраці з головним тренером Ердалом Бірінджі через незадовільний результат проробленої роботи за сезон 2019. Обов’язки тренувати команду взяв на себе вже відомий львівським вболівальникам американський спеціаліст США Джош Лансфорд.

17 лютого стало відомо, що команда візьме участь у розіграші Кубку Східної Європи (EEAFC), де суперниками «Левів» будуть команди з України, Польщі, Литви та Білорусі. У рамках підготовки, наприкінці березня, галичани проведуть товариську гру з командою «Tytani» (Люблін, Польща) у Львові.