Юніорська команда”Вінницьких Вовків” перемогла “Монархів”

Монархи

ДЮЛАФ 09.10.2017 - 17:56
Вінниця

Резюме

8 жовтня у Вінниці проходив 2-й тур Чемпіонату дитячо-юнацької ліги американського футболу, в якому зустрічались команди “Вінницькі Вовки” та “Монархи”.

Для обох команд це був 1-й матч у рамках чемпіонату, а для нашої команди – перший зі справжнього американського футболу.

За результатами жеребкування право нападати отримали вінничани.

Почали ”Вовки” не дуже впевнено, але декілька бігових та пасових комбінацій дозволили пройти більше 20 ярдів. Однак захист рівнян теж працював досить злагоджено і гравцеві №11 вдалося накрити фамбл. Таким чином напад перейшов до гостей і за 2 драйви “Монархи” завдяки гарному бігу гравця №80 заносять перший у цій грі тачдаун. На це “Вовки” одразу ж відповіли гарними біговими комбінаціями, які вилились у тачдаун у виконанні №4. Рахунок в кінці 1-ї чверті був 6:6.

Спочатку другої чверті захисту “Вовків” довелось добряче попітніти, так як напад “Монархів” впевнено набирав ярди. Захист вистояв, не давши за цю чверть заробити гостям жодного очка, і навіть зумів заробити сейфті, зупинивши гравця гостей у його заліковій зоні. Напад “Вовків” за 2-гу чверть зумів заробити 2 тачдауни та 2 вдалих реалізації. Не обійшлось і без перехватів та фамблів у цій чверті. На перерву команди пішли з рахунком 24:6. Варто відмітити, що у захисті як вінничан так і рівнян ми побачили чудові текли та удари, які глядачі зустрічали гучними оваціями.

Після перерви стало помітно, що гравці обох команд вже втомились. До того ж, у команді гостей, яких і так приїхало всього 10, всі грали без замін. Розпочалася друга половина гри з нападу гостей. Пасові та бігові комбінації зустрічали супротив захисту господарів поля. Далі нападали вінничани і потроху рухались у бік заліковки рівнян. Вдалим пасом на 30 ярдів на гравця №6 “Вовкам” вдалось занести ще один тачдаун у цій зустрічі. Одразу ж у наступному драйві ”Монархам” вдається теж пасовою комбінацією на 25 ярдів на  гравця №11 заробити 6 очок. Реалізація на №80 теж була вдала. Рахунок вкінці чверті – 30:14.

В останній чверті дощ посилився і пасових комбінацій у обох команд стало менше, що вплинуло на результативність команд у нападі, але у захисті ми побачили декілька чудових перехватів. Лише “Вовкам” у цій чверті вдалось заробити очки завдяки вдалій біговій комбінації. Таким чином фінальний свисток зафіксував рахунок 36:14.

Глядачі аплодували юним спортсменам обох команд, які показали видовищну гру, яку не завжди побачиш у грі дорослих команд України.

Дякуємо всім нашим вболівальникам та черлідерам, які підтримували гравців.

Також особлива подяка нашому головному спонсору компанії ROGMAX.