«Рівненські Монархи» – команда, яка була створена у 2005 році. Тоді ж відбулися перші збори любителів американського футболу в Рівному.

Клуб являє собою зібрання любителів американського футболу і був створений для популяризації та розвитку американського футболу і створення команди в місті Рівне. Також Клуб пропагує здоровий спосіб життя.

Однак через відсутність спортивного обладнання, постійного місця для тренувань і через нерозуміння більшістю населення цього виду спорту Клуб припинив свою діяльність. Було багато спроб відновити клуб, і все закінчилися однаково.

У 2009 році в черговий раз було відновлено команду «Монархи». Після року тренувань, восени 2010 року команда вперше взяла участь в першому Чемпіонаті України з флаг-футболу, на якому зайняла 5 місце з 6 команд-учасниць (1-е місце «Вовки» Вінниця, 2-е «Вепрі» Житомир, 3-є «Ракети» Дніпро, 4-е «Ховрахи» Вінниця, 5-е «Монархи» Рівне, 6-е «Бізони» Хмельницький).

На цьому в черговий раз команда припинила своє існування. Восени 2011 року, клуб знову відновлює свою роботу і закуповує форму для американського футболу.

Досягнення команди:

2010 рік – 5-е місце в неофіційному Чемпіонаті України з флаг-футболу.