В цю неділю на стадіоні комплексу “Нива” відбувся матч з американського футболу між “Вінницькими Вовками” та “Бандитами” з міста Києва. Матч розпочався з вшанування пам’яті загиблих на сході країни хвилиною мовчання і вся зустріч проходила без музичного супроводу, лише з коментуванням.
З перших хвилин розпочалася справжня боротьба і м’яч переходив від однієї команди до іншої – були перехвати і фамбли і невдалі пант ретюрни. Одним словом команди притиралися одна до одної.
До кінця першої половини рахунок встановився 20:12 на користь гостей. З цим результатом команди пішли на перерву.
На початку другої половини гри захист “Вовків” майже не виходив з поля і була помітна командна втома – гравці ще не звикли грати в форматі Вищої ліги – 4 чверті по 30 хвилин. Тому рахунок все збільшувався і збільшувався не на користь господарів. Вкінці матчу, коли стало зрозуміло, що хід матчу вже не переломити, на поле вийшли молоді гравці, які достойно стримували натиск “Бандитів”. Фінальний свисток зафіксував результат 12: 54 на користь гостей.
Зважаючи на те, що “Бандити” – минулорічні чемпіони України, а “Вовки” лише дебютанти ліги, то рахунок виглядає більш ніж достойним.
У “Вовків” відзначилися набраними очками: Іванюк Олексій(ТД) та Богач Олександр (ТД). Серед гостей відзначилися: Лапко Юрій (2ТД), Ситник Євген (ТД), Черепівський Максим (2ТД+7ЕП), Кулік Михайло (ТД), Семенець Олександр (ТД), Мінаєв Павло (ТД)
P.S. “Вінницькі Вовки” виражають вдячність нашій групі підтримки CHEERLEADING DANCE TEAM “Wake Up”, команді “Бандити” за гарну гру і отриманий досвід, гравцям команди “Гладіатори” за якісне коментування та всім вболівальникам, які так палко підтримували нашу команду протягом всього матчу – ми граємо для вас і раді що ви нас підтримуєте!!!

Джерело: vinbazar.com