21-22 грудня в Києві відбувся зимовий чемпіонат з флаг-футболу «Сильна Молодь 2019». Це перший дитячо-юнацький турнір з флаг-футболу в Україні з такою кількістю команд, ігор і спортсменів.

Захід пройшов на високому організаційному рівні, зібравши майже всі команди, які займаються розвитком дитячо-юнацького американського футболу в Україні, окрім команди «Монархи» з міста Рівне. Так до столиці з’їхались команди з різних куточків: «Орли» (м. Здолбунів), «Азовські Дельфіни» (м. Маріуполь), «Яструби» (м. Біла Церква) «Молотобійці» (м. Київ) та «Вовки» (м. Вінниця).

Участь у змаганнях взяло близько 50-ти вихованців спортивного клубу «Вінницькі Вовки». Усі вони боролись за перемогу в різних вікових категоріях: U11, U13, U15 та U17. За підсумками кількох матчів вінничани вибороли 3 золотих кубка із чотирьох можливих. А також отримали срібло та бронзу. Це найкращий результат серед усіх дитячих та юнацьких команд України.

За словами Євгена Хомина, головного тренера юних «Вовків», усі ігри були дуже напруженими та видовищними. Хлопці показали себе як справжні воїни, які готові боротися до останнього та «вигризати» перемогу. Він пишається своїми вихованцями та вдячний їм за гарну роботу.

Турнір «Сильна молодь 2019» завершує річний календар ДЮЛАФ. Саме його проведення і є результатом певної роботи, адже за рік збільшилась кількість команд, учасників і фанатів. Також серед досягнень цього року – після переговорів з’явилась можливість провести в Україні міжнародний турнір, у якому візьмуть участь дві українські команди.

Вітаємо юних вінницьких спортсменів з такими чудовими результатами та бажаємо їм подальших успіхів, нових підкорених вершин та неодноразових перемог! Вінниця пишається такою талановитою молоддю та завжди вболіває за своїх! Вперед, Вовки!