Розпочався набір у команди з американського футболу
На початку лютого розпочався відбір у команди з американського футболу “Вінницькі вовки”, “Вінницькі вовчиці” і групу підтримки з черліденгу “Wolves Cheerleading Team”. Запрошуються усі охочі віком від 16 років. Детально про це “Місту” розповів віце-президент “Вінницьких вовків” Євген Хомин.
Потрібні гравці різної статури
Тренування “Вовків” проходять у спортзалі школи №34 (вул. Миколи Ващука,12 – колишня вул. Квятека), щовівторка і щочетверга з 21:00 до 22:45.
– Ми набираємо необмежену кількість новачків, адже гравці регулярно залишають клуб. Під кінець сезону залишаються приблизно десяток з новачків, – каже Євген Хомин. – Відбір триматиме як мінімум до кінця лютого. Можливо, й до середини березня.
За словами Євгена Хомина, гравці в американський футбол можуть бути різної статури. Зовсім не обов’язково це велетні-силачі.
– У нашій команді є позиції, на які потрібні худі або повні хлопці, високі або низькі, – пояснив віце-президент “Вовків”.
“Вінницькі вовки” цього року стартують не в чемпіонаті України. Її замінює Українська ліга американського футболу. В ній візьмуть участь 19 команд нашої країни і одна – білоруська. Тобто буде поставлено черговий рекорд масовості і популярності американського футболу в нашій країні. За словами пана Хомина, новачки матимуть шанс спробувати себе в Українській лізі. Дебютанти можуть змінити статус резервістів на основних гравців, якщо демонструватимуть високий рівень гри.
Захищатимуть чемпіонський титул
Стартував й набір до жіночої команди з флаг-футболу “Вінницькі вовчиці”. Її тренування проходять в спортзалі школи №27 (вул. Ватутіна, 42) щовівторка і щочетверга з 20:30 до 22:30.
Нагадаємо, “Вовчиці” є командою-переможницею першого чемпіонату України з флаг-футболу 2015 року. Флаг-футбол – це безконтактний різновид американського футболу. В ньому, щоб зупинити суперника, достатньо зірвати у нього з пояса прапорець. Тому флаг-футбол не є силовим спортом, і він підходить дітям і жінкам.
– До складу “Вовчиць” ми запрошуємо дівчат віком від 16 років, які раніше займалися будь-яким видом спорту. Тобто бажано, щоб вони були в гарній фізичній формі, – пояснив Євген Хомин.
“Вінницькі вовчиці” наприкінці весні чи на початку літа стартують в чемпіонаті України з флаг-футболу, де захищатимуть чемпіонський титул. Причому конкуренція та інтрига в цьому турнірі мають збільшитися, адже кількість команд-учасниць зростає вдвічі (вісім замість чотирьох).
Бажана танцювальна підготовка
До команди з черліденгу Wolves Cheerleading Team запрошуються дівчата від 16 років. Бажано, щоб у них був спортивний чи танцювальний досвід.
– Танцювальна підготовка бажана для того, щоб учасниці команди відчували ритм. Водночас добре, щоб дівчата мали гарну зовнішність і спортивну статуру, – зауважив Євген Хомин.
Тренування черлідерш-“вовчиць” відбуваються в спортзалі “Сенсей” (просп. Коцюбинського, 43) щосереди і щосуботи з 20:00 до 21:30.
Команда Wolves Cheerleading Team не тільки виступатиме на домашніх і виїзних матчах наших колективів з американського футболу. Цього року вона також уперше візьме участь в чемпіонаті України з черліденгу.

Довідка “Міста”
Записатися на тренування з американського футболу та до групи підтримки “Wolves Cheerleading Team” можна за телефонами (063)574-48-41,
(098) 524-38-98 (Євген Хомин). Деталі можна знайти на офіційному сайті “Вовків”, (vinwolves.org) та в групах команд “ВКонтакте” і “Фейсбуці”.

Джерело: misto.vn.