Вже традиційно для учасників спортивного клубу «Вінницькі Вовки» вихідні проходять в атмосфері напружених змагань, яскравих матчів та запеклих протистоянь.

10 жовтня у Вінниці пройшов кубок України з флаг-футболу «Залізний Вовк». Це другий з трьох турнірів у сезоні дитячо-юнацької ліги 2020 року. Участь у змаганнях взяли команди вікової категорії U13 з Києва, Маріуполя та Вінниці, кожна з яких зіграла між собою по два матчі. За підсумками цих ігор переможцем стала команда «Вінницькі Вовки».

Юні футболісти чудово провели обидва матчі і показали відмінний результат:

  • «Вовки» 54:0 «Азовські Дельфіни» (м. Маріуполь)
  • «Вовки» 46:12 «Молотобійці» (м. Київ)

До слова, «Вовки» вже вдруге стають переможцями цього турніру – минулого року вони теж вибороли золото змагань, тому цьогоріч кубок «Залізний Вовк» залишається у Вінниці!

Зазначимо також, що це друга перемога вінницької команди в рамках всього турніру. Кілька тижнів тому «Вовки» стали переможцями першого туру змагань – кубку «Молот Сварога», який проходив у Києві. Тоді хлопці блискавично зіграли обидва матчі і повернулися додому із золотом!

Також цієї суботи юнацька команда з американського футболу зіграла свій черговий матч в рамках чемпіонату України. Суперниками вінничан стали «Азовські Дельфіни» з м. Маріуполь. Гра завершилась з рахунком 48-0 на користь вінницької команди.

До речі, кілька тижнів тому в Маріуполі команди вже зустрічались на полі, тоді фінальний свисток зафіксував результат 36:36. Таким чином «Вовки» змогли відігратися за минулу «нічию» і цього разу здобути абсолютну перемогу.

Наступного дня, 11 жовтня, в Києві відбулась півфінальна гра чоловічого чемпіонату України з американського футболу, в якому доросла команда «Вовків» боролася з місцевими «Кепіталс» за вихід у фінал. Матч видався досить складним та напруженим і, на жаль, «Вовкам» не вдалося вигризти перемогу. Поєдинок завершився з рахунком 26:6 на користь київської команди.

Джерело: myvin.com.ua