Серіали про американський футбол

Серіали про американський футбол розповідають правила цієї популярної гри. Гравці готові піти на що завгодно, лише б «стерти в порошок» своїх суперників, і кожен сам вибирає для себе життєвий шлях. Одні – виходять з честю з усіх випробувань, інші – піддаються миттєвому пориву загальної слави, що робить серіали про американський футбол ще більш захоплюючими!

«Всеамериканський» (2018)

Спенсер є найкращим гравцем у футбольній команді з невеликого і кримінального району. Славиться це місце постійними бійками на расовому рівні. Хлопця все влаштовує до того моменту, поки його не запросили грати в школу Беверлі-Хіллс.

Він розумів перспективи і погодився. Тепер він вчиться в престижній і багатій школі, але відчуває себе зайвим. Однокласники дивляться на нього зверхньо і не приймають, друзів серед золотої молоді знайти складно. Він не впадає у відчай, головна мета – футбол, до того ж тренер бачить в ньому потенційного лідера. Спенсер зробить все, щоб стати успішною людиною.

«Футболісти» («Гравці») (2015)
Життя гравця в американський футбол схоже на казку: контракти на мільйонну заробітну плату, любов публіки, слава і можливість ні в чому собі не відмовляти.

Але мало хто замислюється, що за всім цим стоять виснажливі тренування, які самі по собі є випробуванням не з легких, а буває і так, що до них підключається вантаж повсякденних проблем. Публіка приходить на стадіон заради видовища, і їй не пояснити, що на полі грають звичайні люди, у кожного з яких можуть бути свої проблеми.

Спенсер Страсмор недавно закінчив кар’єру футболіста і почав працювати фінансовим менеджером Національної Футбольної Ліги. Він як ніхто інший знає, які перешкоди долають гравці на шляху до заповітної слави…

«Вогні нічної п’ятниці» (2006)

Діллон, штат Техас. Маленьке містечко, життя в якому на перший погляд протікає спокійно і неквапливо. Однак в кожній суспільній сфері міста киплять неабиякі пристрасті, не є винятком і старша школа «Діллон Хай».

Цей навчальний заклад славиться відмінною футбольною командою і не менш хорошим колективом уболівальників. І ось, у команди з’являється новий тренер – відповідальний професіонал Ерік Тейлор.

Методи роботи Тейлора не відразу знаходять відгук у футболістів, однак чоловік впевнено йде до досягнення своєї мети – створення згуртованого спортивного колективу. Вірна дружина Темі в усьому допомагає Еріку і регулярно підштовхує його до прийняття правильних рішень…

«Тренер» (1989)

Хайден Фокс – головний тренер університетської футбольної команди, який живе грою. Його помічник не поділяє його пристрасті до спорту, що часто призводить до розбіжностей в їхніх взаєминах. Незважаючи на те, що на перший погляд Хайден може здатися неотесаний чоловіком, йому дійсно не байдужі його друзі і сім’я, і він з усіх сил намагається показувати це, особливо в стосунках з дочкою-підлітком Келлі ….

«Белла і Бульдоги» (2015)

Белла Доусон – черлідерка шкільної команди з американського футболу «Бульдоги». Їй подобається це заняття, однак мало хто знає, що насправді Белла хоче не розмахувати помпонами, а вправлятися з футбольним м’ячем.

Одного разу заповітна мрія міс Доусон збувається, і вона стає квотербеком «Бульдогів». Здавалося б, тепер її чекає нове життя, сповнене незабутніх вражень.

Однак відразу після приєднання до колективу Белла зауважує, що її подруги з групи черлідерів почали ставитися до неї по-іншому. Дівчата вважають її мало не зрадницею, і тепер юній леді-квотербеку доведеться докласти всіх зусиль для того, щоб домогтися успіхів у спорті, не втративши при цьому друзів…

«Штат Блакитна гора» (2010)

Комедія розповідає нам історію трьох друзів, які вступили до коледжу Мідвестерна, де основна увага приділяється американському футболу.

Крейг – справжній професіонал, але його сувора дівчина Денніс не дає йому пожити в своє задоволення. Семмі випала «честь» бути талісманом команди і з’являтися на іграх в костюмі гірського козла, а його кращий друг, здібний і талановитий квотербек Алекс, просиджує на лаві запасних. І цьому є причина: хлопець ледачий і зовсім не любить напружуватися. Замість того, щоб демонструвати свій талант на полі, він відривається на повну котушку і фліртує з кожною красунею коледжу.