Азовські Дельфіни

«Азовські Дельфіни» – команда з Маріуполя. Перше серйозне протистояння для гравців відбулось у 2012 році – тоді «Дельфіни» зайняли 3 місце в турнірі Donbass Bowl.

Перший сезон (2013 року) для «Азовських Дельфінів» проходив у  форматі 9х9, тоді команда посіла третє місце в ФАФУ і це був непоганий старт. «Дельфіни» грали кілька товариських ігор в 2014-2015 роках в такому вигляді. У 2014 році посіли 4 місце в чемпіонаті з флаг-футболу та стали 4-ми в чемпіонаті УЛАФ цього ж року.

У 2017 році команда з Маріуполя «Азовські дельфіни» почали серію ігор на чемпіонаті України з американського футболу з перемоги. Перший матч відбувся 8-9 квітня на стадіоні «Азовець» (Маріуполь). «Азовські дельфіни» здобули перемогу над «Яструбами» (м. Біла Церква).

У дебютній зустрічі чемпіонату України команда з Маріуполя не розчарувала своїх уболівальників. Вони здобули перемогу з рахунком 22:8.

16 вересня завершився чемпіонат України з американського футболу в Дивізіоні C. У фіналі в Маріуполі команда «Азовські дельфіни» приймала «Яструбів» з Білої Церкви. На стадіоні «Азовець» панувала приголомшлива атмосфера. Сотні глядачів прийшли підтримати свої команди. Справжня чоловіча чесна боротьба на кожному ярді поля завершилась перемогою «Азовських дельфінів» з рахунком 26:10. Таким чином, «Азовські дельфіни» здобули золоті медалі, Кубок та звання чемпіонів України! Сезон 2017 був найкращим в історії клубу.

У 2018 році команду підсилили легіонери із США – брати Ремонд Брідж і Герберт Брідж. Однак, кілька ключових гравців перейшли в інші команди і «Дельфіни» виступили вже не так успішно. У міжсезоння гравці підключили в тренувальний процес кілька хлопців з юнацької команди, щоб давати їм шанс проявити себе на полі.

У 2019 році «Дельфіни» вибороли срібло на чемпіонаті з флаг-футболу та стали призерами Першої Ліги щорічного чемпіонату УЛАФ.