«Бандити» – команда з американського футболу м. Києва.

Датою народження команди можна вважати весну 2008 року. Це був важкий час для американського футболу в Україні: федерація практично не функціонувала, клуби розпадалися. В цей час група ентузіастів вирішила відродити традиції американського футболу в Києві. Спочатку їх було небагато: на тренування в Гідропарку збиралося від сили 8-10 чоловік, включаючи тренерів, ролі яких виконували гравці (як колишні, так і діючі), які ділилися досвідом з молоддю.

Через деякий час команда «обросла» гравцями і перебралася в Бровари, де і було офіційно оголошено про створення нової команди «Київські Витязі». Перший ігровий досвід команда «Витязі» отримала на першому в їх житті турнірі в Донецьку «Арена Боул» (турнір в якому команди грають 8х8). Була обіграна команда з Луганська «Кельти» рахунком 18:12. У фіналі поступилися більш досвідченій команді з Донецька «Варяги» 26:0.

Через невеликий проміжок часу «Витязі» зіграли свій перший міжнародний товариський матч (11х11) в Києві з командою з Білорусії «Зубри». На той момент різниця в класі була велика, адже білоруська команда була набагато досвідченішою (існує з 1990 р),і матч закінчився перемогою білорусів.

Перші ігри та отриманий перший досвід дали поштовх розвитку команди на більш високий рівень. Команда починала стрімко прогресувати, приходили нові хлопці. Але найголовніше було те, що команда знайшла фінансову підтримку в особі Бжезинського Володимира Іполитовича. Команда вийшла під новими кольорами і почала називатися «Kiev Jets». Перший чемпіонат показав реальний рівень готовності команди, позначив проблеми і стало ясно в якому напрямку необхідно працювати. Команда зайняла 5-е місце.

Наступний чемпіонат (2010 року) був кроком вперед, команда посіла четверте місце, що було прогресом, але вже не задовольняло зрослі амбіції як тренерського складу, так і самих гравців. Було поставлено завдання в наступному чемпіонаті домогтися ще більшого прогресу, адже для цього були створені всі умови: ряди команди поповнювалися молодими хлопцями, а старі набиралися більше досвіду що робило «Jets» ще більш боєздатним колективом.

Чемпіонат України 2011 року став для команди більш результативним, гравці стали володарями бронзових медалей і виграли в дербі – в матчі з київськими «Слов’янами».

У лютому 2012 на зборах представників всесвітнього мотоклубу байкерів Bandidos MС було прийнято рішення, що команда може і буде виступати під кольорами та ім’ям «Bandits Aft Kiev».

2012 рік можна вважати найвдалішим в історії «Бандитів». Вперше завойовано срібло чемпіонату, виграний Кубок України. При цьому команда стрімко прогресує, показуючи видовищний футбол, граючи в манері невластивої українським клубам: Бандити проповідують сучасну модифікацію West Coast Offense, відрізняючись від інших команд, що грають класичний PRO-стиль.

2013 року в Києві «Bandits» здолали «Ракет» з Дніпра з рахунком 36:0, а значить – заслужено стали чемпіонами України. Для столичної команди це перше чемпіонство за всі роки існування.

Наступні роки 2015, 2016 і 2017 «Бандити» три рази поспіль грали в фіналі чемпіонату України і всі три рази програвали.

У 2018 році три українських клуби вирішили об’єднатися і створити новий, потужний колектив – «Capitals». Основний кістяк команди склали багаторазові медалісти і чемпіони України з американського футболу – «Київські Бандити».