«Житомирські Бізони» (Zhytomyr Bisons) – остання команда Західного Дивізіону УЛАФ, але не остання по значенню. Це команда відкриття для League One. Це новачки в УЛАФ, і в родині Американського футболу взагалі, але характер і бажання у цих хлопців зашкалюють. Так що «Бізони» готові боротися до останнього, ну і головне звичайно – набиратися досвіду.

Так як «Bisons» команда молода, і вперше в League One – всі гравці і є новачками. Це дружній колектив, всі злилися в одну велику родину моментально. Основний критерій відбору в «Bisons» – це надійність, бажання і міцність духу. Але в цьому сезоні у команди є і пара «темних конячок» – гравці з досвідом, які відгукнулися допомогти нам, показати нам гру, і навчити перемагати. З правилами хлопці ознайомлюються постійно! На кожному тренуванні, вдома і навіть на роботі.

За словами капітана команди, цей сезон буде для хлопців найкращим, так як він для них перший! І судячи з історії, в цьому році він буде максимально масовий, отже буде дуже гаряче – а це вже приваблює «Bisons». «Звичайно ж, віримо в організаторів, що вони зроблять свято і видовище. А ми обіцяємо, що від нашої команди можна отримати хорошу конкуренцію і боротьбу. З приводу прогнозів – це спорт, «розтин» все покаже» – зазначає Юрій Чорний.