«Джокери»  – команда з американського футболу з міста Києва.

Взимку 2015 року почали ходити чутки, що Василь Сивохоп планує збирати команду. Навесні почалися відкриті тренування для всіх охочих, і чутки почали набувати реальних обрисів. На ці заняття стали приходити вже до десятка чоловік і з’явилися хлопці, для яких це були перші тренування в футболі. Назви команди ще не було, але було зрозуміло, хто ще буде в тренерському штабі.

Перше тренування припало на 2 вересня, тому офіційно клуб заснований саме в цей день. На перше тренування прийшли як новачки, так і хлопці, які вже раніше пробували тренуватися або навіть грати. Всього було 5 чоловік. Основою «Джокерів» стали колишні представники київських команд. У них хороший рівень організації і дебют в першому сезоні видався просто відмінним.

Спочатку в команди було 3 тренера. Лайнбекерів тренував Костянтин Гарбарчук, а трохи пізніше до тренування захисту приєдналися два американця Джессі і Джеральд. Для них усіх, крім Василя Сивохопа, це був перший досвід в якості тренерів футбольної команди, але у деяких за плечима багаторічний досвід тренерства в інших видах спорту.

На початку в команді було приблизно 70% новачків. Частина з них прийшла за оголошенням: хтось побачив інформацію в соціальних мережах, а когось покликали друзі, вже почали ходити на тренування. Всі досвідчені гравці прийшли через інформацію від когось.

На старті сезону «Джокери» були командою без досвіду. У них був тільки один гравець, який виступав більше 5 років і 3-4 людини, які грали більше року. Вони були ще не злагоджені, як колектив, не було глибини складу і навіть не на всі позиції вистачало гравців. Після того як хлопці зіграли свої перші ігри, до них почали приходити хлопці. До середини сезону вони намацали свій внутрішній командний настрій, який дозволив їм добиватися цілей.

У команди з’явилася своя група підтримки. До кінця сезону до «Джокерів» стали переходити гравці, які були в цьому сезоні їхніми суперниками. Заключний матч сезону 2017 кияни організували вже на гідному рівні. Для команди новобранців вони показали хороший результат.