Гладіатори

Американський футбол в Хмельницькому з’явився в 2010 році. Тоді група ентузіастів і шанувальників американського футболу вперше розпочала набір в нову команду – «Гладіатори». Завдяки друзям з Вінниці та Рівного, які підтримували і допомагали в розвитку, були проведені перші тренування («Монархи» подарували хмельничанам м’яч, а гравці команди «Вінницькі Вовки» приїхали на перше тренування 4-го лютого, щоб показати майстер-клас).

Навесні того ж року, після кількох тренувань у Вінниці, керівництво клубу вирішує брати участь у Флаг-лізі (неофіційному чемпіонаті України з флаг-футболу). У першому ж турі хмельничани  в овертаймі беруть свою першу перемогу над командою з м. Рівне з рахунком 26:20. На жаль, більше в цьому турнірі перемог команда не мала і зайняла 6-е місце.

В кінці 2010 року клуб офіційно зареєстрований і була закуплена форма для американського футболу, почалися серйозні тренування. Як і більшість молодих команд в невеликих містах, «Гладіаторів» наздоганяє недостача бажаючих грати в футбол. Однак, 12 листопада 2011 року, вони провели свою першу і, на жаль, останню гру в форматі арена футбол проти «Вінницьких Вовків», рахунок був 100:0 на користь «Вовків».

На початку 2012 року, тренер і президент клубу Вадим Барбарук повідомив про припинення існування клубу «Гладіатори».

Після цього була невелика перерва, але вже в 2013 році команда відновила свої тренування. Це стало наслідком появи нових зацікавлених хлопців, які називали себе «Легіон». Після об’єднання нова команда з американського футболу «Гладіатори» налаштована на довге і вдале майбутнє!