У 2018 році три українських клуби вирішили об’єднатися і створити новий, потужний колектив – «Capitals». Основний кістяк команди склали багаторазові медалісти і чемпіони України з американського футболу – «Київські Бандити», а також бронзові призери чемпіонату УЛАФ-2017 – «Київські Бульдоги». Цей клуб ввібрав в себе молодість і завзяття молодого колективу київських «Rebels», а також силу і досвід двох найсильніших команд України – «Бандитів» і «Бульдогів». Об’єднало всіх бажання розвивати американський футбол в Україні, а також участь в міжнародних змаганнях і, звичайно ж, завоювання титулів. Такої концентрації самовідданих, ідейних, закоханих у свою справу (американський футбол) людей, треба ще пошукати.

В результаті поділу тренерських позицій, головним тренером «Кепіталс» був призначений Андрій Кравченко (в минулому координатор нападу «Ребелс»). Координатором захисту став Руслан Чебаненко (в минулому головний тренер «Бульдогів»). Координатором нападу – Артем Павлов (в минулому координатор нападу «Бандитів»). Координатором спецкоманд – Євген Сосновський (колишній координатор захисту «Бандитів»).

У цьому ж році команда взяла участь в міжнародному турнірі «Кубок Монте Кларка», який другий рік поспіль організовувала мінська команда «Зубри». Кияли перемогли московських «Спартанців»з рахунком 24:20, а також команди «Iron Wolves» з Вільнюса з рахунком 49:0 та «Tartu Titans» з рахунком 43:0. 27 травня в рамках турніру відбулась зустріч команди з київськими «Патріотами». Гра завершилась з рахунком 45:0 на користь «Capitals». У півфіналі кияни перемогли мінських «Зубрів» з рахунком 38:34. Однак, у фіналі українці поступилися московським «Спартанцям» і вибороли срібло чемпіонату.

У 2019 команда грала паралельно в двох чемпіонатах, українському та угорському.

В чемпіонаті УЛАФ досвідченіші і ліпше вкомплектовані «Кепіталс» із трьома американськими легіонерами у складі здобули переконливу перемогу 49:21 над столичними «Патріотами» і стали чемпіонами України. Гравці здійснили сім тачдаунів і сім влучань в екстрапойнті, що й гарантувало їм велику перевагу. «Кепіталс» також стали срібними призерами чемпіонату Угорщини.