Слов'яни м. Київ

«Слов’яни» (Kyiv Slavs) – у грудні 1999 року клуб переїхав на нову тренувальну базу (легкоатлетичний манеж), закупив нову форму, було прийнято рішення про зміну назви команду.

Завдяки наполегливості та наполегливості Юрія Олександровича в Києві з’явилося кілька дитячих команд по флаг-футболу, на базі середніх шкіл. На базі дорослої команди почали тренувати молодіжну команду.

У 2000 році «Слов’яни» завоювали срібні медалі чемпіонату України, а також стали володарями Кубка Федерації, обігравши в фіналі кубка «Харківських Титанів» з рахунком – 14: 2.

У 2001 році, під керівництвом нового наставника головного тренера Артем’єва Михайла (вихованець клубу, бронзовий призер чемпіонату Європи з американського футболу 2000 року) і нового власника клубу Лисенка Миколи Івановича, команда знову завоювала срібні медалі чемпіонату України, поступившись у фіналі чемпіонату «Донецьким Скіфам» , з рахунком 14:21. Це був єдиний програш киян у 8-му чемпіонаті України.

У 2015 році в керівному складі команди з’явилися деякі розбіжності з приводу того, як повинна розвиватися команда. В основному каменем спотикання став баланс між маркетингом і спортивною складовою. На жаль, спільну мову знайти не вдалося, в результаті чого в Києві з’явилася ще одна команда. І чимала частина гравців, з якими «Слов’яни» вибороли третє місце у Вищій лізі в 2015 році, пішла в новий колектив.

У 2017 році на момент прийняття рішення в якій дивізіон заявлятися, в складі команди було всього п’ять гравців, чий ігровий досвід був більше двох років. Все зваживши, «Слов’яни» прийняли рішення «обкатати» молодь в слабшому дивізіоні В.

В результаті, у сезоні 2017 Української ліги американського футболу єдиною командою, яка програла всі свої матчі на групового етапі, виявилися київські «Слов’яни». Це стало чи не головною сенсацією чемпіонату у всіх трьох дивізіонах.

В міжсезонні менеджмент команди провів грамотний набір, тим самим привернули багато талановитих спортсменів, вдосконалили тренувальний процес, поставили внутрішні процеси функціонування команди на новий рівень.