«Полтавські Пантери» (Poltava Panthers) – команда існує три роки і сезон 2020 – їх третій ігровий сезон.

Американський футбол в Полтаві з’явився після приїзду до міста Семура Алмазова, який на сьогодні є засновником, тренером, капітаном і квотербеком команди. Він побачив цей спорт в Москві, де на майданчику тренувався один з місцевих колективів. Йому дуже сподобалася ця гра, і він став тренуватися за Московських «Спартанців». Залишивши Москву, Семур «привіз» в Україну ідею створити команду в своєму рідному місті.

Але для місцевих жителів цей спорт виявився занадто «екзотичним», і на перших порах було дуже складно з набором. Сеймур «дав клич» в соціальних мережах. І навіть на задньому склі своєї машини він повісив напис ключових слів про набір в команду.

У клубі довго думали щодо назви. Розглядалися такі варіанти як «Чорні Леви» або «М’ясники», але кінцевий вибір припав на «Пантер», щоб суперники ще до початку сутички розуміли, що битва буде з хижаками.

Команду вийшло створити за вісім місяців проб і помилок, і заявитися на свій перший сезон під егідою УЛАФ. Перший свій матч команда зіграла з «Орлами», які знаходяться в Західному дивізіоні. В першому сезоні команда здобула три перемоги, непоганий старт для дебютантів! Далі з оптимістичним настроєм команда готувалася до свого другого сезону, де низка помилок змусила засмутитися уболівальників – в 6 іграх сезону команда зазнала 6 поразок, посівши останнє місце в турнірній таблиці.

У 2019-му команда почала пробувати свої сили і у флаг-футболі. Хлопці стали учасниками Winter Flag Football Cup 2019, де увійшли у фінальну стадію. Після турніру команда оголосила про набір в жіночу команду з флаг-футболу.