«Патріоти» – команда з Києва, заснована в грудні 2015 року. Ядро «Патріотів» склали хлопці, які багато років відіграли за київських «Слов’ян». Друга група гравців – це досвідчені хлопці «легіонери» з України і ближнього зарубіжжя і третя, – це талановита молодь, яка змогла розкритися по ходу сезону і відмінно влитися в основний склад.

Тренерський штаб налічував 6 осіб. Хлопці без тренерського досвіду, майже всі діючі футболісти, знайшли в собі сміливість очолити «Патріотів» у сезоні 2016 і прекрасно впоралися із завданням. У вересні цього ж року до команди приєдналися два американські фахівці – Алфонс Вільямс і Джефф Вінал, які раніше допомагали київським «Бульдогам».

«Патріоти», мабуть, одна з найбільш запальних команд української ліги. Вони зробили щось надзвичайне, створивши команду за кілька місяців, заявившись в найсильніший дивізіон країни і, за підсумком сезону, засівши в середині турнірної таблиці. А ще вони встигли обзавестися командою черлідерів, власною армією шанувальників і досвідченими тренерами.

У 2016 році «Патріоти» змогли виставити команду на Лігу, в групу А. Маючи в січні трохи більше ніж дюжину гравців, і маючи на підготовку всього три місяці – вони створили неможливе. Основне навантаження лягло на хлопців, що склали ядро ​​«Патріотів».

Команда також запровадила гарну традицію тренувальних таборів. Успішно провели три кемпи: в Білій Церкві, Вишгороді та Бучі. Сформували чудову групу підтримки. Дівчата стали не просто прикрасою Чемпіонату, а однією з кращих черліденг-команд в Україні. «Патріоти» запустили проект дитячої школи з флаг-футболу, ввели систему спортивних стипендій для кращих гравців команди.

У 2017 році взяли участь в чемпіонаті УЛАФ (дивізон А), однак перемогу здобули «Лісоруби» з Ужгорода. Також провели товариський матч із командою «Литвини» з Мінська. Матч закінчився з рахунком 28:12 на користь білорусів. Але вже в 2018 році «Патріоти» вибороли золото чемпіонату УЛАФ, а в 2019 стали віце-чемпіонами Суперліги УЛАФ, поступившись лише своїм головним суперникам – команді «Capitals» (м. Київ).