17 грудня 2006 року – День народження команди одеські «Пірати», тому що в цей день команда зіграла свою першу гру (нехай навіть це був матч з флаг-футболу). Тоді на відкритий турнір до Києва приїхала команда, що складалася з 5 чоловік, у яких просто було сильне бажання займатися цим видом спорту. Ідейним натхненником і засновником команди став Денис Юхимович, за сумісництвом перший тренер і основний квотербек «Піратів». Так само велику роль на початкових етапах зіграли Валентин Корольов, Віктор Стадницький, гравці основи і до цього дня.

Далі команда брала участь ще в декількох турнірах з флаг-футболу, почалися перші перемоги, так 24 лютого 2007 року в місті Вінниця «Одеські Пірати» взяли бронзу на Зимовому Кубку, в матчі за 3 місце, обігравши господарів майданчика. Кількість гравців в команді росла, хоча набір ніхто не проводив.

12 квітня 2008 року – одесити організували і провели товариський турнір з двома вінницькими командами по флаг-футболу. Після чого всерйоз почали замислюватися над контактною версією американського футболу і подальший розвиток.

За літо 2008 року ще збільшилась кількість бажаючих грати в американський футбол. І в листопаді цього ж року «Пірати» отримують перші 9 повних комплектів екіпіровки, інвентар та м’ячі для тренувального процесу.

З весни 2009 починається агітація в інтернеті і розклеювання оголошень по ВНЗ міста про набір в команду, що дало свої результати. Так в команду стало приходити все більше новобранців, і в цей же період в рядах «Піратів» з’являється Максим Грабів, досвідчений гравець, який в минулому грав за найсильнішу команду «Харківські Атланти». Макс стає другим тренером команди, тренує захист, всерйоз береться за питання організації.

І влітку 2009, а саме 7 червня команда була вже готова до свого першого матчу зі Збірною Луганська і Дніпропетровська «Танки» за версією 8 на 8 (арена футбол). У підготовці до гри взяли участь два відомих в Україні гравця з Харкова – Влад Авдєєнко (Вождь) і Євген Близнєцов (Жук). Завдяки отриманому досвіду команда змогла добре проявити себе на полі. Наступним етапом у розвитку стало початок підготовки до ігор у форматі 11 на 11.

20 вересня 2009 року «Одеські Пірати» ​​провели свій перший серйозний матч у своїй історії з Київської командою «JETS». Грали на виїзді в Києві (11 на 11). Гра видалася видовищною, і нехай «Пірати» поступилися в цій боротьбі, але вони отримали неоціненний досвід і негайно приступили до виправлення помилок!

20 листопада 2010 – найголовніша дата в історії команди «Пірати». Одеса здобула свою першу, довгоочікувану, перемогу. Матч проводився в Сімферополі, на стадіоні Кримського медуніверситету.

7 травня 2011 – це, мабуть, найбільш серйозний турнір ФАФУ, в якому бере участь одеська команда. За підсумками трьох ігор першого туру, провівши дві гри, команда ​​з 5-ма очками займає II місце в турнірній таблиці і зберігає відмінні шанси на чемпіонство, адже попереду ще два тури.

5 червня 2011 року – другий тур приймало місто-герой Одеса. У другій грі туру зустрілися «Пірати» і вже «розпалені» «Вовки» з Вінниці. Фінальний рахунок зустрічі 56:14, більш ніж переконлива перемога Одеси, перша в домашніх іграх і є рекордною за кількістю набраних очок!

Після короткої перерви «Пірати» знову вийшли на поле битися з лідером турнірної таблиці «Ракетами» з Дніпра. Матч був рівний, захист «Піратів» добре стримував натиск суперника, дозволивши гравцям з берегів Дніпра тільки 4 рази розписатися у себе в заліковці, по разу в кожній чверті. Підсумок цієї зустрічі, на жаль не на користь одеситів, 14:28.

3 липня 2011 року – фінальний тур, який залишав тільки теоретичні шанси на зміни в турнірній таблиці, пройшов в місті Дніпро.

«Пірати» перед цим туром відчували великі труднощі зі складом, 11 гравців з різних причин не змогли допомогти команді на полі стадіону «Вихор».

Першими на поле вийшли команди з Одеси та Вінниці. «Вовкам» відразу вдалося вирватися вперед і вже до кінця першої чверті вести в рахунку 0:22. «Пірати» спочатку не могли знайти свою гру, але більш досвідчені гравці змогли налаштувати новачків і гра почала вирівнюватися. У другій чверті команди обмінялися тачдаунами, заробивши по 6 очок. Рахунок після першої половини зустрічі – 6:28. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 14:28.

Завершальним акордом для команди «Пірати» стала зустріч з лідером «Ракетами». Цей матч вже по суті нічого не міг змінити в турнірній таблиці. «Пірати» зазнали втрат, щонайменше 5 гравців і не змогли продовжити свою участь в чемпіонаті, але команда все одно кинулася в бій. Фінальний запис в протоколі гри 12:32 на користь Дніпра.

Чемпіонат України з американського футболу в «Першій лізі» завершився урочистим нагородженням команд. «Пірати» заслужено завоювали срібло і стали віце-чемпіонами 2011.