СК «Дніпровські Ракети» існує 12 років. Двічі чемпіони Першої Ліги, кращий результат у Вищій лізі – 4-е місце. Вихованцями команди є гравці, які захищають кольори клубів у Вищій лізі, грають за межами нашої країни. За всю історію команда всього два рази пропустила офіційні змагання.

Американський футбол в Дніпрі був заснований в 2008 році. Василик Максим і Поляков Олександр разом з однодумцями зібрали команду «Дніпровські Ракети», гравцями якої стали переважно студенти Дніпропетровських університетів. З 2009 року «Ракети» почали тренування до старту чемпіонату України, провели відкритий кубок міста з флаг-футболу.

Основною метою створення команди стала пропаганда здорового способу життя та залучення молоді до спорту. «Дніпровські Ракети» стали відомими в Україні завдяки пропаганді розвитку американського футболу серед дітей. Кращі гравці команди грають за інші команди України. На сьогоднішній день команда активно бере участь у всеукраїнських змаганнях з американського футболу Чемпіонаті України з флаг-футболу і в першій лізі з американського футболу.

Досягнення команди:

2010 рік:

1-е місце в кубку ODESSA BOWL 2010 року (формат арена футбол 8х8);

3-е місце в неофіційному Чемпіонаті України з флаг-футболу.

2011 рік:

1-е місце в Чемпіонаті України (1-а ліга, формат арена футбол 8х8).

2012 рік:

1-е місце в Чемпіонаті України (1-а ліга, формат 9х9).

2013 рік:

1-е місце в Чемпіонаті України (1-а ліга, формат 9х9).