«Ребелс» – команда з американського футболу, яка стала шостою командою з АФ в Києві. До «Бандитів», «Бульдогів», «Патріотів», «Джокерів» і «Слов’ян» приєдналися зовсім нові, але дуже амбітні «Ребелс» («Бунтарі»).

Створили її люди, добре відомі в українських футбольних колах, які з тих чи інших причин були змушені покинути старі клуби.

Головним тренером команди став Георгій Вербенко, першим проектом якого, разом з Іваном Калікіним, була команда «Таври» в Сімферополі. Там він виконував обов’язки головного тренера, менеджера і квотербека. Після переїзду до Києва Георгію хотілося не тільки грати, але і передавати своє бачення футболу молодим гравцям.

На той час в Андрія Кравченка і Артема Рябошапки була ідея створення своєї команди і навіть вже була готова назва і якісний дизайн.

У вересні 2016 року тренери вирішили об’єднати зусилля в спільному проекті «Kyiv Rebels», так як бачення тактики і підходу до тренувального процесу у них було дуже  схоже .

У складі команди нараховувалось 30 осіб, з них ігровий досвід був тільки у трьох граючих тренерів і двох хлопців, які робили паузу в футболі на кілька років, але вирішили повернутися і створювати щось нове разом «Ребелс».

Головним завданням команди було в найкоротші терміни забезпечити максимально комфортні умови для нових гравців. На той час у клубі було 50 комплектів форми, яка видавалася безкоштовно і включала в себе навіть такі речі, як шорти з вбудованим захистом. Також команда мала шість чоловік тренерського і управлінського складу, у кожного з яких були свої функції, обов’язки і завдання.

Перед дебютом в УЛАФ-2017 команда провела пару товариських матчів і навіть весняний збір. Дебютанти ліги, які вирішили відразу ж заявитися в дивізіон «B» і грати на два фронти, не підкачали ні там, ні там. Кияни зупинилися за крок від півфіналу УЛАФ і зіграли там в Кубку Монте Кларка.

У 2018 році три українських клуби вирішили об’єднатися і створити новий, потужний колектив – «Capitals». Більшість гравців «Rebels» перейшли до новоствореної команди, а самі «Бунтарі» розпалися.