Команда «Скіфи» вперше з’явилася в березні 1990 року під назвою «Зубри» в Донецьку. В цей час відбулося перше тренування команди на стадіоні біля площі «Перемога». У змаганнях до червня 1991 роки команда брала участь уже під назвою «Донецькі Зубри».

15 серпня 1990 на стадіоні «Шахтар» команда провела першу гру з командою «Московські Маги». У цій грі ресівер Ігор Дюдін виконав перший тачдаун в історії українського американського футболу.

У вересні 1990 року команду став тренувати американський тренер Роберт Джеймс Кук. У січні 1991 року команда посіла третє місце на турнірі «Сніжний Кубок Кремля» (першому турнірі з американського футболу між командами Радянського Союзу, що проводився в Москві).

У червні 1991 року команда була перейменована в «Скіфи».

У 1991 році «Донецькі Скіфи» брали участь в єдиному чемпіонаті СРСР з американського футболу.

У 1992 році команда брала участь у першому чемпіонаті СНД з американського футболу і посіла третє місце. Цього ж року команда їздила в США і брала участь в показових матчах, але результатів не добилася.

У липні 1992 року «Донецькі Скіфи» на домашньому стадіоні перемогли збірну команду організації «Християнство і спорт» з США. Це перша в історії українського американського футболу перемога над країною-родоначальником цього виду спорту.

У листопаді 1996 року команда була перейменована в «Скіфи-ДонНТУ».

З 1994 по 2003 рік команда незмінно займала перше місце в чемпіонатах України з американського футболу. Але в 2004 році змінилося керівництво клубу і команда була перейменована в «Варяг-Політехнік».

10 квітня 2010 року відбулася остання гра «Варягів»: в товариській зустрічі з рахунком 73: 6 були повалені командою «Kiev Jets». І вже з 11 квітня 2010 року клуб повернув собі колишню назву – «Скіфи-ДонНТУ».

Першу гру під відродженим ім’ям «Скіфи-ДонНТУ» провели в Севастополі з місцевою командою Східної Конференції «Титани». Гра в рамках Чемпіонату України з американського футболу 2010 року завершилася перемогою «Скіфів-ДонНТУ» з рахунком 14:73.