Спартанці

«Спартанці» – команда з американського футболу з міста Дніпро. Датою заснування клубу вважається 19 лютого 2017 року. Колектив успадкував все найкраще у давніх традицій спартанців: жага боротьби і прагнення перемагати будь-якою ціною.

У 2018 році «Спартанці» взяли участь в Топ лізі регулярного чемпіонату України з американського футболу, де посіли останнє місце.

30 січня 2019 року керівниками трьох дніпровських клубів з американського футболу («Ракети», «Воїни», «Спартанці») було прийнято рішення об’єднати свої зусилля та створити єдину команду. Цей день можна вважати днем народження нової сили в УЛАФ – Dnipro United. Таким чином, сезон 2019 «Спартанці» провели в складі новоствореної команди. Однак, вже в липні того ж року команда розпалася.

На сьогодні клуб добре функціонує і прогресує під керівництвом Дмитра Редькіна. В команді близько тридцяти гравців, головний тренер і два позиційних помічника тренера. Крім хлопців в команді тренуються також і дівчата. Вони представляють команду «Валькірії» з флаг-футболу. Тривалий час у клубі працює і розвивається дитяча секція з флаг-футболу.

«Спартанці» готуються до участі в чемпіонаті УЛАФ-2020 у складі Першої ліги.