«Вепри» – команда з американського футболу міста Житомир.

20 серпня 2011 року, в Житомирі на стадіоні Колос, відбувались змагання на кубок Житомира по флаг-футболу. Організатори запросили на турнір команди з Вінниці, Києва та Житомира. У кубку повинні були брати участь шість команд, проте з невідомих причин було всього чотири. Очікувалося, що також буде команда «Московські Патріоти», але як і команда «Вінницькі Ховрахи», вони не прибули на турнір.

Що стосується самої гри, то команди грали за коловою системою, кожна з яких провела по три матчі. Переможцями турніру, як і в минулому році, стали «Київські Слов’яни», які виграли всі свої гри, не залишивши жодного шансу суперникам.

За друге місце розгорнулася справжня боротьба: «Житомирські Вепри» і «Вінницькі Вовки» до останніх секунд тримали інтригу в матчі, і все-таки ж перемогли житомиряни з рахунком 27-25. А ще одна команда під назвою «Київські Витязі» виявилася на останньому місці, програвши всі три зустрічі.

«Житомирські Вепри» цього разу поліпшили свої показники, порівняно з минулим роком. На Кубку Житомира з флаг-футболу 2010 року житомиряни посіли третє місце, а в цьому році – друге.

Всі результати матчів:

«Житомирські Вепри» 50:13 «Київські Витязі»

«Київські Слов’яни» 33:14 «Вінницькі Вовки»

«Київські Витязі» 14:34 «Вінницькі Вовки»

«Житомирські Вепри» 31:54 «Київські Слов’яни»

«Київські Слов’яни» 41:13 «Київські Витязі»

«Вінницькі Вовки» 25:27 «Житомирські Вепри»

Таким чином, команда «Житомирські Вепри» стала срібним призером Кубка Житомира з флаг-футболу, поступившись лише столичній команді «Київські Слов’яни».