«Вепри» – команда з американського футболу міста Житомир.
20 серпня 2011 року, в Житомирі на стадіоні Колос, відбувались змагання на кубок Житомира по флаг-футболу. Організатори запросили на турнір команди з Вінниці, Києва та Житомира. У кубку повинні були брати участь шість команд, проте з невідомих причин було всього чотири. Очікувалося, що також буде команда «Московські Патріоти», але як і команда «Вінницькі Ховрахи», вони не прибули на турнір.
Що стосується самої гри, то команди грали за коловою системою, кожна з яких провела по три матчі. Переможцями турніру, як і в минулому році, стали «Київські Слов’яни», які виграли всі свої гри, не залишивши жодного шансу суперникам.
За друге місце розгорнулася справжня боротьба: «Житомирські Вепри» і «Вінницькі Вовки» до останніх секунд тримали інтригу в матчі, і все-таки ж перемогли житомиряни з рахунком 27-25. А ще одна команда під назвою «Київські Витязі» виявилася на останньому місці, програвши всі три зустрічі.
«Житомирські Вепри» цього разу поліпшили свої показники, порівняно з минулим роком. На Кубку Житомира з флаг-футболу 2010 року житомиряни посіли третє місце, а в цьому році – друге.
Всі результати матчів:
«Житомирські Вепри» 50:13 «Київські Витязі»
«Київські Слов’яни» 33:14 «Вінницькі Вовки»
«Київські Витязі» 14:34 «Вінницькі Вовки»
«Житомирські Вепри» 31:54 «Київські Слов’яни»
«Київські Слов’яни» 41:13 «Київські Витязі»
«Вінницькі Вовки» 25:27 «Житомирські Вепри»
Таким чином, команда «Житомирські Вепри» стала срібним призером Кубка Житомира з флаг-футболу, поступившись лише столичній команді «Київські Слов’яни».