«Яструби» – команда з американського футболу міста Біла Церква.

У цієї команди все почалося з дітей. Її творці – Олексій Зорін та Віталій Ковальчук – у 2014 тренували юнаків з Білої Церкви, а незабаром відчули, що їм цілком під силу зібрати дорослу команду.

Спочатку хотіли організувати дитячу школу в Києві, але було багато справ, та й нелегко це зробити в столиці. Потім підключили свого товариша з Білої Церкви, і зайнялися дітьми. Після півроку тренувань вирішили, що треба робити і дорослу команду. Ось так і з’явилася команда, офіційна дата заснування якої – 20 жовтня 2015 року.

Досвід гри на той момент був тільки в Олексія Зоріна та Марка Свиридюка, який грав за «Піратів» з Одеси. Хлопці залучили кілька тренерів з інших видів спорту, які допомагали їм ставати краще.

У 2017 році вперше взяли участь в чемпіонаті УЛАФ у складі дивізіону С. Дивізіон «С» вважається такою собі «лігою розвитку» в структурі УЛАФ, але зате вболівальники цих команд не скаржилися на відсутність інтриги в матчах. Новачки чемпіонату «Яструби» після поразки в матчі з «Дельфінами» свій другий виїзний матч поспіль несподівано виграли в Южному з рахунком 22-0. «Яструби», будучи дебютантами сезону, змогли стати його срібними призерами. При цьому команда показала досить впевнену гру як для новачка.

На сезон 2018 команда посилилася легіонером з США, квотербеком Даніелом Джонсоном. Також білоцерківці залучили до своїх лав одного з найкращих ресіверів минулого сезону в Дивізіоні С, Андрія Ящука з «Гепардів», і досвідченого лінійного Євгена Богатиря з київських «Бандитів».

У цьому ж сезоні функціонери клубу вирішили розширити структуру і створили команду дублерів «Яструби 2», яка в сезоні 2018 виступала в першій лізі УЛАФ.

Зараз «Яструби» – досить злагоджений колектив, який влітку минулого року відкрив ще й дитячу команду. Повноцінно вона заснована 9 вересня 2019 року. До цього це були, так звані потуги, спроби. «Яструби» побудували стадіон, зробили набір. На сьогодні в команді є близько 20 дітей приблизно одного віку. Є як дівчатка, так і хлопчики.

У 2020 році «Яструби» беруть участь в чемпіонаті УЛАФ у складі Першої ліги. Вони мають практично новий склад на 95%. Всі хлопці молоді і амбітні.